Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki!
Jak wiecie byłem organizatorem #mirkovolt jednak teraz czas na nowe wyzwania!
Kwiecień zbliża się wielkimi krokami więc czas podjąć się organizacji jakiegoś turnieju!
Cały marzec myślałem nad doborem gry jednak wymyśliłem!
Jako że turniej w Re-Volt był klimatyczny bo #staregry to idziemy dalej tym tokiem
Jako że będę chciał organizować turnieje w różne gry to zakładam #turniejowywykop

Zapowiadam dzisiaj turniej, taki turniej petarda!
Nie ograniczam się do samego Wykopu z tym bo wiem że będzie ciężko uzbierać, ale o tym niżej!
TURNIEJ W NIEZNISZCZALNĄ GRĘ CS 1.6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapisy są do 31.03
MAX TEAMÓW 32 więc śpieszcie się!

Jak mają wyglądać zapisy?
Wysyłasz mi wiadomość w której zawierasz:
Nicki graczy!
Linki do profili STEAM graczy
Nazwy wykop graczy (minimum 2 wykopów w teamie)
I oczywiście nazwę teamu!
AHA MAX 6 Graczy jak by nagle jeden odpadł to jest Stand-in

Turniej odbędzie się prawdopodobnie w niedzielę 15 kwietnia

WYMAGANA JEST GRA NA STEAM!!

Serwer będzie postawiony jako FFA prawdopodobnie już po świętach więc treningi codziennie będą możliwe (myślę 16 slotów starczy)

Nagrody - Myślę że jakieś medale (złote, srebrne i brązowe)

Rozpiska
1/16 - BO1
1/8 - BO1
1/4 - BO1
1/2 - BO3
Finał i o 3 miejsce - BO3

Losowania map każdy chyba wie jak

Każdy team będzie miał kanał głosowy na Discord (chyba ze ktoś ma swojego TS i tam będzie gadał to jego sprawa)

Ktoś chętny do pomocy zapraszam również PW

(uwaga mecze 1/16 i 1/8 mogą odbywać się w tygodniu)

Chyba wszystko podałem jak czegoś brakuje to pytać!

Tak więc Mirki wołać kolegów z osiedli czas na klanówke!!! Może dzięki temu turniejowi powstaną jakieś amatorskie drużyny!

#cs #csgo #cs16 #grajzwykopem
KrxS - Mirki i mirabelki!
Jak wiecie byłem organizatorem #mirkovolt jednak teraz cza...

źródło: comment_Soq3yNgEhrhjWUtcZYXIMuCvX4SWoyem.jpg

Pobierz
  • 49
Wołam zainteresowanych (30) z listy Mirkovolt
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @Krx_S @ViperJay @miecz_przeznaczenia @xtomekw1976 @Opipramoli_dihydrochloridum @rtg2000 @Navari @F3NIK5 @wirogez @WillyHack @p3sman @ytany @static_blue @Friday5 @soderf4991 @dj_mysz @Arkil @rasta_pl @BQP @chefren @ysk_ @MrEr @Jakses @Tekkit96 @Smilu @meetom @mikelson22 @CreativeSignal @r3pcak @dokturdro
@Navari: no właśnie ja np. nie gram w ogóle w CSa, a zagrałbym z kimś, tylko muszę mieć drużynę, a nikt ze znajomych nie gra :D z resztą - w przeciwieństwie do ReVolta - nie chodzi tu o wygraną, tylko dobrą zabawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zolwixx: będzie jeszcze 1vs1, myślę że rozdzielanie wykopów w stylu "ty zagrasz w teamie a ty w teamie b a gruby na bramke" nie ma sensu, dużo ludzi grało w klanach więc może coś reaktywują, rozumiem gdyby nagrodą było tysiąc złoty i żeby takie głosy szły ale jedyne co to medale będą do wygrania.
Zobaczymy spróbujemy to tak jak przemyślałem 1vs1 będę zapisy robił dopiero po świętach i będzie odbywał się
@Krx_S serwer typowy goły mixowy czy decydujecie się na jakieś zabezpieczenie go? Wpuszczenie ludzi spoza wykopu to może być rajd haxów, 1.6 na steam był niedawno za grosze a w połączeniu z brakiem VAC to ns czy s to jeden ciul ( ͡° ʖ̯ ͡°)