Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Hej #otwartywykopmobilny

Jako że wiele osób się pytało kiedy będzie kolejny update, a potrzebujemy trochę więcej czasu aby go dopracować i przetestować, skonfigurowałem skrypt który co tydzień będzie wrzucał świeży build owm pod specjalne repozytorium #owmweekly
Dzieki temu osoby które chcą pomóc w testowaniu nowinek będą mogły korzystać z tej wersji apki, a większe update będą wrzucane normalnie na Google Play i githuba.
#owmweekly posiada własny powiadamiacz o aktualizacjach, więc zawsze dostaniecie najnowszy build owm.
Co się zmieniło od ostatniej wersji?
- Dodałem gest zamykania ekranu poprzez przejechanie palcem z lewej krawędzi do prawej
- napisałem player streamable, coub, gfycat, YouTube. Do tego ekran obrazków został przepisany, choć nie jest jeszcze dokończony
- aplikacja synchronizuje teraz akcje plusowania / wykopywania pomiędzy ekranami
- @Kroguc zaczął pracować nad nowym wyglądem aplikacji, nie wszystkie ekrany są jeszcze skończone
- Naprawiłem kilka bugów
- zaznaczanie tekstu

#owmweekly można pobrać z osobnego repa na githubie: https://github.com/feelfreelinux/WykopMobilnyWeekly/releases/

Proszę o tagowanie błędów wystepujacych w tych buildach dodatkowo tagiem #owmweekly podając przy tym numer wersji.

Jak dopracujemy te nowe ekrany to pojawi się stabilna wersja w GP i głównym repo na githubie

Adres PayPal do dobrowolnych darowizn: https://github.com/feelfreelinux/WykopMobilny/blob/master/README.pl.md#darowizny

#android #wykop #kotlin
Pobierz feelfree - Hej #otwartywykopmobilny 

Jako że wiele osób się pytało kiedy będzie kole...
źródło: comment_lZRnDVD4F9v9XeQ3VOyHiJRLmNdpZGUS.jpg
  • 12
Wołam zainteresowanych (77) z listy OtwartyWykopMobilny
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @feelfree @HetmanPolnyKoronny @kacperski1 @MadIen @harry-potter @lewymaro @rudy103 @poje_bant @Pawlis @pzqmoxwn @Muci3k @anwaro @Airwaves @Madeinchina @boradacz @upiorny @Robsenovsky @devillikeme @Twinkle @Mu_H @Theia @dajpandolara @pavaczek @p98 @BlackLadybug @pciem @mydailymemes @adamooo121 @PanKszysiu @xMrWywroteK @mich_al @Ponek @SmallCaracan @powalacz @reazer @DupaJasia_ @m_bielawski @meetom @Jakses @ashmedai @esqr @aro84 @
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feelfree: oznaczanie nowych powiadomień z tagów samym "Nowe" bez paska po prawej jest IMO zmianą na gorsze, nowy font jakoś mi się rozmywa przed oczami, ale może to wina później godziny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feelfree: W nowym wyglądzie nie podoba mi się, że miniaturki obrazków w komentarzach są po lewej stronie, a nie normalnie na środku.

@Chochla: O co chodzi z czcionką? U mnie jest taka sama wielkość, jak była.