Wpis z mikrobloga

@Christophy: TMPL ma trzy oferty bez limitu ilości przetransferowanych danych:

1) domowy 20 Mbps - nie ma limitu ilości danych, jest limit prędkości (20 Mbps), 49 PLN
2) domowy 60 Mbps - nie ma limitu ilości danych, jest limit prędkości (60 Mbps), 59 PLN
3) bez jakichkolwiek limitów, taryfa MAX, 79,99 PLN.

Wszystkie umowy na 24 miesiące.
@TomdeX:

ostatnio na głównej przewiną


Aha. Wybacz, że nie podchodzę z entuzjazmem do Twojej inicjatywy, ale dziennikarzem technologicznym, to Ty mireczku nie zostaniesz. Nie wiem, co chciałeś osiągnąć, ale zabrałeś się za temat trochę tak, jak ja zabrałbym się za naprawę samochodu - nie mam o tym bladego pojęcia, więc tego nie robię.
@nabavzbjl: Fakt babol się trafił, już nie poprawię go, ale nie wiem co w tym temacie miałem jeszcze więcej przekazać? Pokazałem, że Internet tak do końca nie jest bez limitów i tylko o to właśnie chodziło, gdybym miał się rozpisywać to byłaby ściana tekstu i nikomu nie chciałby się tego czytać.
@TomdeX: Przecież Ty się nawet nie zająknąłeś o najczęściej dyskutowanej ofercie, która jest polecana, kiedy ktoś szuka "nielimitowanego" internetu LTE (definicja limitowanego lub nie to inna bajka). Serio, zajmij się czymś, co robisz dobrze, bo na pewno coś takiego jest, a pisanie o ofertach operatorów sobie odpuść ;)