Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (198)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @PawPL @s_t_u_l_e_j @forlo @miraseq @jedyny_wolny_login @Mauti @wesoly90 @ptasiek2 @nonsplit @brylek @Chwilowo @Acrene @goodidea @hehebenek @ldldld3 @IM_JS @BAM_BUS @satba @turbojez @rydzykant @Alaundo @uvs @epi @Kreation @sharaquss @bixor @Szift @wypalony @PanKracy582 @DirtyDrummer @sebagleba @unevv @gerard-kowalski @Maglite @
@MZ23: mam żonę i dwójkę dzieci :-) jak zacząłem robić zdjęcia, chciałem spróbować aktów, ale żonka pozowac nie chciała ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiedziała, żebym wynajął sobie jakąś modelkę więc tak też zrobiłem i ta pierwsza modelka mnie przestrzegła, że dziewczyny same do łózka wskakują i są natrętne, szczerze nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją
@epi: To była nasza druga sesja więc kompletnie na luzie i była mega spontaniczna. Dziewczyna jest z Poznania, a akurat była na innej sesji w Warszawie, którą wcześniej skończyła więc powiedziałem, żeby wpadła na kawę i szybkie foty :-) pomysł na zdjęcia wynikł raczej z pięknych cieni, które akurat miałem dostępne w domu, trochę kreatywności i kombinowania i tyle :) nie to nie była jej pierwsza taka sesja :)