Wpis z mikrobloga

JUŻ JUTRO!
20:00!
ZEUS MADINOWY!
SKĄD? Z NIENACKA!
Mapa? La Isla Bonita!


Data: 2018.02.19

Sytuacja:

Jest źle. Tragicznie. Od kiedy wasz generał (kryptonim "Mahjong") został wysłany na L4, w oddziałach #armaforces zapanował chaos.

Dowódcy zaczęli walczyć między sobą o władzę. Jeden z nich o pseudonimie "сармагчин" wpadł w szał, przestrzelił kolano dowódcy krypt. "IterTerminator" strzałą, dowódcy "Soap" przykleił serduszko do czoła po czym zbiegł do lasu. Z danych wywiadowczych wynika, że zjednoczył się z francuskim, złym do szpiku kości ugrupowaniem terrorystycznym "bougres orange".

W tym miejscu wkraczacie WY. Dostańcie się do strzeżonej placówki terrorystów, pojmijcie (najlepiej żywego) szalonego byłego dowódcę #armaforces i przy okazji rozprawcie się z terrorystami z "bougres orange", którzy od miesięcy sabotują nasze działania.

Do dyspozycji macie jedynie sprzęt naziemny. Podczas nieobecności "Mahjonga" reszta sprzętu została sprzedana za fajki.

Powodzenia! Będzie wam potrzebne.


Misja w stylu... moim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Offtop: Zajumałem na jutro laptopa który uciągnie Armę by coś w końcu wam pozeusować ( ͡° ͜ʖ ͡°) potem w najbliższym czasie lecę do providenta, kupuję kompa i rozpoczynamy operację #gruparatowaniapoziomuarmaforces ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jutro zawołam znów, niedługo zrobię wątek na grupie z zapisami na sloty.

Gdy pojawi się mój komp: Odpalamy protokół "madinowa kampania # 4", Następnie "Kampania z rozumem i ekonomią" i lecimy z tematem, nie ma czasu na wyjaśnienia ( ͡ ͜ʖ ͡)

(screen z poprzedniej tego typu misji by @norek2001 )
#armaforces #arma3 #makearmaforcesgreatagain
Madin5 - JUŻ JUTRO!
20:00!
ZEUS MADINOWY!
SKĄD? Z NIENACKA!
Mapa? La Isla Bonita!...

źródło: comment_2IdS1vbUCdmNSISwZsDQqKmKMvpbqRhw.jpg

Pobierz
  • 8
Wołam zainteresowanych (59) z listy Rozgrywki Special Arma
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @3Mydlo3 @Madin5 @Lerla @ssmietana @BOOTanick @Adenocarcinoma @Jakses @MohammeT @epll @Sewoo @SzlachcicPolny @McBlyat @osmuletz @sagis @slesa @nielu @Bigby @arcaddius @przem9300 @Badass @JurijPietrowicz @Jogii @harrison @dotted @Wievioor @Nerax123 @effzet @Zari @Razorr @Ilddor @parasite @thislookslikeheresy @Syarho @Jemigrant @Felerowski @Saper9 @Jarzyna @mikkeboss @agentRJ45 @MalyGrubyKotekzPuszystymOgonkiem @