Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki na szybko!

Skradziono mi dość dużą kwotę pieniędz na trasie Hanower-Świecko. Zorganizowany duet polsko-ruski okrada w perfidny sposób w bardzo dziwny sposób i podmienoją euro na ruble. Uważajcie na prośby pomocy przy naprawie auta lub o opaski zaciskowe, podchodzi pozniej rusek i podobno gubi pieniądze. Opisze wszystko na spokojnie jak wrócę do domu. Załączam zdjęcie.

Proszę o wykop i uważajcie na swoje pieniądze!!!

#afera #oszukujo #zlodzieje #kierowcy #pracbaza
Pobierz A.....w - Mirki i Mirabelki na szybko!

Skradziono mi dość dużą kwotę pieniędz na t...
źródło: comment_XCS6N8ijmbuRSfczN5nnhtWNFHPZO38r.jpg
  • 31
@Antyprzegryw: Miałem podobna sytuację koleś wyprzedził mnie i wali mi jakąś plakietka przez okno. Zjechałem na pobocze, przyszedł pokazał jakąś plastikową plakietkę. Gdy zobaczyłm, że jest napisane na plakietce Director czegoś tam usłyszał krótko odemnie sperdalaj #!$%@? i poszedł w długa. Myślałem, ze w aucie mi się coś zepsuło. Był to jakiś #!$%@? turas.
( ͡º ͜ʖ͡º)@HHokuss heh, miałem dokładnie to samo. I myślę sobie - #!$%@?, nie zjeżdżam, jeszcze jakiś #!$%@? mnie okraść chciał będzie. Zjeżdżam na wc a tam tylnie światło padło
#!$%@? i tyle.

@patryk747: @ohuilalo: @patchupdate: @johnkashtan: @Samael071: @methanex: ogarnijcie, że OP krył polaka, który zakosił kasę ruskiemu, a w ostateczności to oni jego okradli i ten debil się nawet z tym nie kryje, że krył złodzieja. Nawet wielu komentujących nie zauważyło w tym nic złego bo przecież kasa wypadła ruskiemu, a to wtedy można mu kasę zabrać... Co za dwulicowość. OP to zlo. https://www.wykop.pl/wpis/30079595/odnosnie-wczorajszego-wpisu-o-skradzionych-pieniad/
Mojego znajomego też okradli w podobny sposób jak wracał autobusem z Niemiec do Polski. Autobus zatrzymał się na jakimś parkingu, podeszło do niego jakichś dwóch gości i zaczęli mu wkręcać że są z policji i sprawdzają banknoty euro, bo jest dużo banknotów 50 euro podrobionych czy jakoś tak to było bo dokładnie nie pamiętam i tak go zamotali że w końcu im pokazał zawartość portfela, niby oddali ale później się zorientował że
edził mnie i wali mi jakąś plakietka przez okno. Zjechałem na pobocze, przyszedł pokazał jakąś plastikową plakietkę. Gdy zobaczyłm, że jest napisane na plakietce Director czegoś tam usłyszał krótko odemnie sperdalaj #!$%@? i poszedł w długa. Myślałem, ze w aucie mi się coś zepsuło. Był to jakiś #!$%@? turas.


@HHokuss: prawidlowa reakcja