Wpis z mikrobloga

ZNALEZISKO: https://www.wykop.pl/link/4168525/biskupi-ukrywaja

Biskupi ukrywają liczbę księży pedofilów. "Boją się wypłaty odszkodowań". Ks. Żak mówi o 13 skazanych pedofilach w sutannie, my mamy dane o 56 sakazanych prawomocnymi wyrokami - Marek Lisiński fundacja "Nie lękajcie się". Mimo licznych deklaracji, hierarchowie nie zmienili swojego nastawienia w sprawie pedofilii, wciąż odsuwają od siebie odpowiedzialność. (...)

Prawnicy Kościoła docierają do ofiar. Często to osoby z rodzin trudnych, po przejściach - ofiarują im pieniądze i podpisanie dokumentów. Mecenas Kościoła nie ukrywa, że są takie osoby np. w Szczecinie podpisały, że zrzekają się wszystkich praw. Masa osób się boi: społeczeństwa, oskarżeń że robią to wszystko dla pieniędzy. A my to robimy dlatego, żeby ukarać sprawcę - podkreślał Marek Lisiński.

Zdaniem działacza fundacji "Nie lękajcie się", dużo winy za to, że w Polsce bagatelizuje się problem pedofilii w Kościele, ponosi społeczeństwo. - Powstają społeczne komitety obrony sprawców. Ofiary i ich bliscy są piętnowani. I to mimo prawomocnych wyroków. Po części coraz bardziej obwiniam społeczeństwo za to, że daje przyzwolenie na takie rzeczy - przyznał gość "Analiz" w Radiu TOK FM.

#humorobrazkowy #polska #kosciol #ciekawostki #neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #mikroreklama
pk347 - ZNALEZISKO: https://www.wykop.pl/link/4168525/biskupi-ukrywaja

Biskupi ukr...

źródło: comment_gDMHwtbCnSCNT2LqGd5LCEk8tpOUT59B.jpg

Pobierz
  • 10
Wołam zainteresowanych (185) z list Antykomunistyczna!, Nie ma żadnej neuropy.
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @pk347 @szarzujacyzajaczek @tomyclik @raf124 @JanuszKek @adam2a @k1fl0w @Xianist @falszywy_prosty_pasek @havermeyer @chanelzeg @Lipathor @prawa_reka_sorosa @Wotto @32andu @PabloFBK @zirytowana_plaszczka @Greg36 @Kempes @Lukardio @Ofacet @FireDash @OjciecPodgrzybek @greven @neoneo @Reepo @apaczoo @pazn @UchoSorosa @Herubin @se_mallo @JohnDeere @sayan @SM89 @mekosx @dlugi_ @FabianBlendzior @
@pk347 Wszystko spk ale po #!$%@? tag bekazprawaków. Ja jestem prawicowy i nie wierze w boga. Nawet uważam, że lewica to większe ścierwo niż wiara.
Polityka nie ma nic wspólnego z wiarą!