Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć wszystkim!
Tak bardzo #smutek
Minął już ponad miesiąc po dostaniu kosza , były chwilę lepsze gorsze.. i znów mnie wzięło na przemyślenia, nie mogę się na niczym skupić, najgorsze jest to że raz na tydzień/dwa odzywa się do mnie ... Ostatnio nawet pisała coś i jej byłym. Nie wiem sam co robić, chciałbym się z nią spotkać, pogadac, nadal mam głupie nadzieję jak jakiś gówniarz. Ale z drugiej strony sądzę, że pewnie nic się nie uda.. Dostałem kosza że względu na to iż niby jestem za młody (ponieważ jeszcze się uczę, a nie pracuje..) jak by to coś miało na rzeczy... Mirki co zrobić? Chciałbym z jednej strony napisać, zainicjować spotkanie.. ale z drugiej boli mnie to wszystko nie mogę zapomnieć :( . #tinder #zwiazki #lovelive

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 15
@Draakul: mi pomagał, jak wypiłem więcej to przynajmniej mogłem zasnąć. Środki nasenne nie dawały tego rezultatu. Fakt, że tylko do takich słabszych bez recepty miałem dostęp ale niby też powinny pomagać.
Poza tym jak piłem to miałem #!$%@? dzięki czemu przetrwałem te najcięższe pierwsze tygodnie.

Potem jak się polepszy to alkohol bye bye i bieganie albo basen.