Wpis z mikrobloga

Mireczki z #cebulaonline,

** <-- tak oznaczyliśmy najlepsze, według nas, promocje

na dziś z #banggood

LINK - Smart band #zeblaze Arch Plus za
$16.99

LINK - #nubia M2 Global Rom 5.5″ 4GB RAM 64GB ROM za $149.59

LINK - Rabat na produkty do makijażu i paznokci
-30%

LINK - Smart watch #xiaomi Huami Amazfit 2 GPS 1.34″ 2.5D za
$186.14

LINK - Tablet #voyo I8 Pro Octa Core 3G RAM 64G ROM 10.1 Inch Android 7.0 Dual 4G za
$129.99

LINK - Słuchawki bluetooth z redukcją szumów BOROFONE BE8 AirGo TWS Earphone CVC 6.0 za
$29.99

następnie na #gearbest

LINK - Xiaomi Huami #amazfit INTERNATIONAL VERSION za $99.99

LINK - Xiaomi Redmi 4X UK PLUG 3GB RAM 32GB ROM z wysyłką z Czech za
$139.99

LINK - Xiaomi Mi 6 4G Smartphone 4GB RAM 64GB ROM za
$355.99

i na koniec #gamiss

LINK - Uchwyt magnetyczny do telefonu Magnetic Rotatable Water Drop Phone Ring Holder za $0.50

LINK - Czołowa lampka #led YWXLight LED Headlamp za
$10.99

LINK - Chwytaki do mięsa 2PCS Pork Meat Handler Pull Shred Bear Claw Barbecue Forks za $1.68

LINK - Gra towarzyska Penguin Trap Ice Breaker za
$7.99

LINK - Zestaw edukacyjny dla dzieci 81 Pieces Electric Gears 3D Puzzle Building Kits za $6.99**

Chcesz na bieżąco dostawać powiadomienia o promocjach?
Zobacz nasz drugi tag cebulaonlinelive.

Linki bezpośrednie:


--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
Cebulowa grupa na FACEBOOKu
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl
Zapisz się na listę powiadomień, zatwierdzając popup na naszej stronie
Pobierz cebula_online - Mireczki z #cebulaonline,

** <-- tak oznaczyliśmy najlepsze, wedłu...
źródło: comment_mBuY6FRe6ww2Z5PxENrcQgZ55IB9P0hO.jpg
  • 18
Wołam zainteresowanych (390) z listy CebuloWołaj
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @cebula_online @ChineseMobilePhones @#!$%@? @Mollo @Pijokot @vwolfi @Pjotsze @PurpleHaze @downinthedumps @KrystianEuropejski @masterhak2 @Mato @dindon1234 @paciks @ptaaq @Frexor @ktosilla @hoop @matiwoj11 @AH2V2 @Rysiu1923 @kldsk @Brajan_Kowalski @Dowluk @emtei @domi122 @dar @Pallazo @remi13 @Spiszka @Piw_Benzyna @johnny-oio @yunantea @StayAlive @Dany74 @Janocha @pepone @nihil_novi @DK13 @gorush @Irydi0n @demoos @
@cebula_online: No, taką sufitową. Dzisiaj podpisałem kredyt, w maju/czerwcu przeprowadzka i muszę sobie oświetlenie sprawić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Yeelight 650 do salonu i te tańsze (Yeelight Smart LED) do pozostałych pomieszczeń? Wydaje się być sensowne? Czy lepiej polskie lampy i Yeelight zarówki? Czy wszystko polskie a tylko sonoffy czy Xiaomi kontakty do sterowania? Za duży wybór - proszę tyle rzeczy nie wrzucać ( ͡° ͜
@cebula_online: one kiedyś były chyba trochę tańsze? Bo ostatnio to chodzą koło $70 z wysyłką? Braliście z wysyłką z EU? No właśnie zastanawiałem się nad takimi dwoma do dwóch pokojów i większą 650 (tą z kolorami) do salonu.

Koniecznie dajcie znać, jak działa i czy jesteście zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chętnych na te czołówki uprzedzam, że tam wchodzą dziwne akumulatorki 18650 - do kupienia w PL - ale jak przyjdzie to się nie dziwcie.