Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja juz nie daje rady, czy w aptece albo w jakims sklepie z suplementami znajde cos co podniesie moje zdolnosci do nauki? Nie mam dojsc do nielegalnych zrodel i mam malo czasu.
Mam ostateczny termin egzaminu, jak sie nie naucze to czeka mnie powtarzanie go w kolejnym semestrze.
Uczylam sie na 1 termin dobry tydzien. Teraz poltorej tygodnia po pare h dziennie ucze sie na poprawe. Ale ja nie moge nic z tego zapamietac. Mam 21 stron do zapamietania na pamiec slowo w slowo bo profesor zyczy sobie aby napisac to slowami z jego ksiazki i opracowania albo wcale. Wszystkie studenty sobie na sciagach poradzily, albo z telefonu albo z karteczek i dlugopisow, ja nie umiem sciagac bo sie boje i mi sie rece trzesa podczas stresu.
Egzamin mam w niedziele i nie wiem jak ja dam do niego rade. Siedze nad nim i siedze i nic. Nic nie moge zapamietac. Nigdy nie mialam takich problemow w mojej edukacji.
Czy to jest w ogole mozliwe nauczyc sie 21 stron czystej naukowej teorii pisanej jezykiem akademicko-naukowym? Z tych co zdali to chyba wszyscy sciagali i nikt sie nawet tego ne uczyl.

Studia w Polsce, uczenie sie czegos dla zadowolenia profesora bo to przeciez z jego ksiazki jest =/

#studbaza #narkotykizawszespoko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: ja się nauczyłem 50 stron. Przepisałem zeszyt dwa razy. Jak zamykałem oczy, to widziałem te teksty i rysunki przed sobą.
Kiedyś ze względów zdrowotnych brałem Biotropil. Chodziłem po nim jak maszyna - brak zmęczenia, super koncentracja. Niestety wzrastała też agresja, musiałem odstawić.
@Picfan: Egzamin w pięć osoby, więc ściąganie odpadało, a niestety prowadzący nie dostosował program do poziomu zaawansowania- I nikt nie miał pojęcia o czym on mówi. Część się nauczyła, inni próbowali ściągać (wiadomo jak to się skończyło) a przedmiot ciągnął się za nimi przez 2 kolejne lata
@AnonimoweMirkoWyznania: @ultilo:
Hexen na naukę xD po #!$%@? porada. Z apteki mogę polecić efedrynę, np tussipect, niestety na receptę. Pseudoefedryna jest bez recepty, ale nie pomoże, za słaby środek. Najlepsza by była oczywiście amfetamina w bardzo małej dawce, ale przez brak dojść można kupić np jakąś fluoroamfetaminę w sklepie internetowym z RC. Ale w żadnym wypadku hexen! U kogoś bez doświadczenia z narkotykami kontakt z beta-ketonem z dużym prawdopodobieństwem doprowadzi
@ultilo: nie chodzi o moc tylko o potencjał uzależniający, FA osoba z zerowym doświadczeniem raczej weźmie tylko troszkę, pouczy się i ewentualnie będzie się #!$%@?ć że nie może zasnąć. Po hexenie natomiast będzie latać co dwie godziny na kolejną kreskę do czasu aż skończy się materiał, albo kolejne dawki przestaną już tłumić nieprzyjemne efekty schodzenia z tej substancji