Wpis z mikrobloga

Achtung Achtung! Jako że pod Wawel zmierzają właśnie pozytywnie zakręcona @BzdziagwaLujka i jej równie przesympatyczna koleżanka, to w poniedziałek (owszem, jutro) idziemy na #krakowpiwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O godzinie 19:00 ugości nas znany i lubiany - no mnie lubią ( ) - @BarONkrakow, w którym powspominamy stare dobre czasy sprzed dwóch tygodni #pdk

Tak, wiem że kiepski termin w środku, na początku tygodnia, ale gimbaza w Małopolsce zaczęła ferie, a i wielu studentów i innych ludzi bez RiGCZuXD korzysta z wolnych dni, więc idziemy.

Różowe koleżanki informują również, by dzisiaj szukać ich w Prozaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_IPy7dRYUoHx3Qw6tec5r8B2qnDi8Wi3g.jpg
  • 95
Wołam zainteresowanych (198) z listy krakowpiwo
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @Pruderyjny @czerwony_krokodyl @DOgi @even @hatifnat @henk @idol89 @Settesz @SpiderFYM @talinka @Szarlejowiec @metaxy @Mir0slaw @Rzaba @nsfw @KaczuszkaSpodDzbanuszka @Meriu @Dassault @endostyl @Jackey @mahometgej @peterek93 @M4lutki @myszczur @mile5 @moby22 @Napiecie @orchis1565 @polok20 @poprostuMarcin @dzangyl @Elektrolit @adios @kesik4 @emdey @Beauvoir @Miniaa @Soczysty24 @tomix @agnessse7 @Elthiryel @ami1410 @
@BzdziagwaLujka szczerze byłem tylko tam i w dreams i oba beznadziejne co drugiego malo pamiętam ))¯_(ツ)_/¯ to Prozac to klub dla cpunow, dresow i obcokrajowców, a do tego moi znajomi i nawet ja "gubią" rzeczy tam :( podobno afera (czy jakoś tak) i cubano (czy jakoś tak) sa spoko ale nie byłem I nie wiem czy coś jest