Wpis z mikrobloga

Taktyka działania izraelskiej dyplomacji w skrócie - z wykorzystaniem pewnego, znanego dowcipu:

- Cześć Polska. Wiesz co, nie chcę robić z tobą więcej interesów.
- Jak to, co się stało?
- No nie, po prostu nie będzie biznesu.
- Ale co się stało, do cholery?
- Dwa tygodnie temu Izrael powiedział, że gazowaliście Żydów w czasie II WŚ.
- Chyba nie myślisz, że to prawda?!
...
- Nie, nie! Izrael później powiedział, że obozy oczywiście były niemieckie... ale niesmak pozostał!

Tak to widzę, kiedy Izrael najpierw bez skrupułów defamuje Polskę na arenie międzynarodowej, by potem Anna Azari po wszystkich mediach mówiła, że oczywiście "każdy wie, że obozy były niemieckie" i że "nie powinniśmy przez jeden incydent niszczyć relacji"...

#polityka #4konserwy #jewishdeathcamps
Pobierz Mr--A-Veed - Taktyka działania izraelskiej dyplomacji w skrócie - z wykorzystaniem pe...
źródło: comment_Oo9V4430nxrMDlZ8v50QLUVhYipaADen.jpg
  • 10
@Mr--A-Veed: Myślę, że zachowanie polityków/ ambasadorów Izraela w ostatnich tygodniach było skandaliczne.

A nasze sojusze opierają się o naszą uległość... A i tak nic z nich nie wynika. Kiedy Rosjanie zaatakowali Ukrainę, to z NATO docierały informacje, że jeśli Rosja wkroczy do Polski to będziemy musieli się bronić przez parę tygodni/ miesięcy, aż "wojska sojusznicze" osiągną gotowość. Niestety wszyscy nas wykorzystują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Mr--A-Veed: W dyplomacji obowiązuje zasada wzajemności. Bracia Żydzi się rozzuchwalili jak rozpuszczone bachory i myślą, że im więcej wolno niż innym. Bo inaczej pomówią o antysemityzm.

Jeśli nie szanują to nie szanować.
Jeśli pomawiają to pomawiać.
Jeśli są bezczelni to być bezczelnymi.

Tylko pilnować by nie mogli użyć swojej wundefwaffe czyli pomówień i szkalowań. I żeby nie mogli wypuścić z klatki tresowanych celebrytów.
@MiKeyCo: Ja bym wręcz poszedł w drugą stronę. Na miejscu polskiego MSZ różnymi nieoficjalnymi kanałami oddziaływałbym na pobudzenie Żydów do wyciągania karty "antysemityzmu" - aż do absurdalnego poziomu.

Tak, aby w społeczeństwach zachodnich argument "antysemityzmu" uległ wypaleniu i dewaluacji, a ludzie stali się na niego obojętni.

W ten sposób Żydzi padliby ofiarą własnego braku umiaru i rzucania antysemityzmem na lewo i prawo.
@Mr--A-Veed: Zważ, że obie taktyki w ogóle nie są sprzeczne, wręcz się proszą o wzajemne uzupełnianie. Czyli klasyczny dobry i zły policjant. Potrzebujemy dobrych policjantów ale i inteligentnych cwanych złych policjantów. Dokładnie tak robią Żydzi - najpierw puszczają tresowane celebryckie małpki, by pomawiały, i wściekłe psy, by szczekały. A potem wystawiają miłych ciepłych misiów, by przytulali.

Ci źli policjanci będą mieć ciężkie zadanie by się nie dać sprowokować ani nie dać
A wy co myślicie o tym?


@Mr--A-Veed: Myślę, że Izrael nie zapłacił odszkodowań Polakom za ratowanie swoich obywateli. Rozstrzeliwano całe polskie rodziny za przestępstwo ukrywania żydów.. Polacy ponieśli za to koszty które Izrael MUSI spłacić.

Mój pradziadek został aresztowany w trakcie łapanki, przez SSmanów pod zarzutem sprzedaży towarów (jedzenia) żydom. Miał zostać wywieziony do Auschwitz...
Na szczęście zbiegł z konwoju do bydlęcych wagonów. Przez resztę wojny musiał się ukrywać, co nie
Za to z Niemcami relacje maja na tyle przyzwoite że jeden wyskok szefa msz Niemiec wcale wiele ma nich nie zaważył. No przecież nie będą sobie psuli interesów, skoro tak dobrze już idą ;)