Wpis z mikrobloga

Prośba o pomoc. Chciałbym kupić automat, szukam czegoś pasującego do marynarki/koszuli casualowej, czyli niezbyt sztywnego. Myślałem o Seiko SPB039J1 + wymiana paska na czarny.
Tylko nie jestem pewien czy te arabskie cyfry (o takim kroju) nie są zbyt infantylne - lvl 30 here, manager średniego szczebla.

Wołam #zegarki #zegarkiboners #watchboners z racji celowania w automat
Pobierz motoki - Prośba o pomoc. Chciałbym kupić automat, szukam czegoś pasującego do marynar...
źródło: comment_RTCXL61G95k85D6wMAuvR1IfWo9drf5S.jpg
  • 13
@motoki: Seiko Alpinist

20% off code - PCNTOPSALES


Wyjdzie 232 gbp i nawet w cenie x2 chyba nic lepszego się nie da znaleźć. Na ciemnobrązowym vintage pasku wygląda obłędnie. Do tego opcjonalnie fajne bransolety, czy nawet nato -
bardzo wszechstronny. Oryginalna nieco retro stylistyka zwraca uwagę. W słońcu spektakularnie mieni się tarcza, a w słabym świetle ciemnieje i błyszczą się indeksy. Ładne są też cocktaile, ale już nie są aż tak
Pobierz HansLanda88 - @motoki: Seiko Alpinist

 20% off code - PCNTOPSALES

Wyjdzie 232 gb...
źródło: comment_osY7IgVijMhPvzl9H4RnyPez0w8VFw01.jpg
@motoki: Masz bardzo fajny budżet - można przebierać. Trudno też narzucać Ci styl zegarka, podam parę nudnych klasyków na końcu.

Jeżeli mogę Ci doradzić to kupuj zegarek z bransoletą. Dlaczego? Stosunkowo tanio zamienisz ją na bardzo dobrej jakości, ręcznie robiony pasek (ok. 100 - 200 zł i będzie to często produkt lepszej jakości niż ten dołożony do zegarka). Bransoleta z kolei będzie bardzo droga. Kto wie? Może kiedyś Ci się odwidzi,