Wpis z mikrobloga

Witam tu #chinskiekody wieczorne #promocje do chińskich sklepów zaczynamy od:

Banggood
Ulefone Power 3S 4/64GB w cenie 169,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Ulefone Power 3 6/64GB w cenie 219,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Nubia M2 4/64GB w cenie 169,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
UMIDIGI S2 Pro 6/128GB w cenie 299,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Laptop Xiaomi Mi Notebook Pro 15,6" 8/256GB i5-8250U w cenie 949,99$ z kodem 37127a (bez refa)

Gearbest
Szczoteczka soniczna Alfawise SG-949 z 3 końcówkami w cenie 12,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Głośnik bezprzewodowy Xiaomi 2. generacji w cenie 18,99$ z kodem 18ROY0015 (bez refa)
Xiaomi Mi Android TV Box w wersji International w cenie 66,99$ z kodem TOPCXM3 (bez refa)
Sportowy smartwatch Xiaomi Huami Amazfit 2 w cenie 169,99$ XMWDWATCH (bez refa)
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 2S w cenie 164,99$ z kodem MKCOLED (bez refa)
Elektryczna hulajnoga Xiaomi (Youth Edition) w cenie 329,99$ z kodem 18ROY0003 (bez refa)
Dron DJI Spark Mini zielony, żółty i niebieski wersja RTF z transmiterem i częściami w cenie 599,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)

Telefony:
Xiaomi Redmi 4A 2/16GB szary w cenie 89,99$ z kodem qc4a (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB szary w cenie 139,99$ z kodem notexqc (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global szary w cenie 149,99$ z kodem ygnote4gb (bez refa)
Xiaomi Mi Max 2 4/64GB złoty w cenie 209,99$ z kodem jsmax2q (bez refa)
Xiaomi Mi Note 3 6/128GB niebieski w cenie 310,61$ z kodem GBMBP (bez refa)
Xiaomi Mi MIX Ultimate 6/256GB szary w cenie 469,99$ z kodem mixqc (bez refa)
Huawei P9 Lite Global w cenie 159,99$ z kodem huawip9 (bez refa)
LeTV Leeco Le Pro 3 Elite X722 4/32GB w cenie 159,99$ z kodem 18ROY0008 (bez refa)

Obserwuj także tag #nowepromocje - pojedyncze promocje z chińskich sklepów - godzinowe, tylko dla Polski, bez czekania na całe zestawienie kuponów lub zobacz naszą stronę ChinskieKody

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Wysyłki zmniejszająca szanse na VAT:


Płatności:


Oznaczenia magazynów:


Informacje o nas:
Polub stronę na Facebooku lub dołącz do grupy Chinskiekody
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife i Xiaomi
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Moda z Chin

Linki bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #chinskiecuda
Pobierz rybakfischermann - Witam tu #chinskiekody wieczorne #promocje do chińskich sklepów za...
źródło: comment_6HkeDMhTGdmRG0JE0CfkBOgxYO4PF2Qk.jpg
  • 25
@rybak_fischermann: 6.02 ;) W sumie przeplacic to moze nie. Kupilem za 303$ mi note 3 ale w wersji 64gb i juz jest wysłany, wiec takie mieszane uczucia :D Niby jednak taniej kupilem bo teraz 310$ ale za wersje 128gb, z drugiej strony wysylka dopiero 20.02. Jakby mozna bylo karte dorzucic do tego nota to nic by mnie to raczej nie zabolało, a tak jednak jest jakies ograniczenie ;D
@req: w tym modelu normalna wersja ma tylko chiński i angielski, zaś international wgrane pozostałe języki. Global to wersja oprogramowania bez zbędnych dodatków z aktualizacjami OTA. W innych modelach wersja Global oznacza też wsparcie pasma B20 (LTE 800 MHz), więc łatwo się pogubić z tym, bo przy Mi Note 3 też niby jest czasami wpisywane to pasmo...
@rybak_fischermann: jeszcze nie widziałem mi note 3 z B20 wpisanym, mi6 też nie. Nawet w x-komie takiego nie sprzedają wiec pewnie nie bedzie. Zobacze jak przyjdzie. Jesli bedzie chodzic spoko to nie bede sie bawił w podmiane.
@req: a czasem się pojawią takie, jak tutaj:

Co istotne dla nas jako mieszkańców Polski – Xiaomi Mi Note 3 będzie wspierał pasmo 800 MHz (pasmo LTE B20). To ważna częstotliwość dla operatorów w naszym kraju i w przyszłości będzie intensywnie eksploatowana.


GSManiak
@rybak_fischermann: Wiedziałem, ze nie bedzie b20 po tym jak X-Kom zarzekał sie że beda czekać na mi6 z B20 i tylko takie beda sprzedawać, a pozniej na stronie sklepu wersja bez b20... O note 3 nawet nie słyszeli a na stronie xiaomi tez nic o nim nie ma. Troche dziwne. Pewnie bedzie dostepny w polsce jak juz beda inne alternatywy xiaomi z dobrym aparatem w podobnej cenie.