Wpis z mikrobloga

ELO GRUBASY Z #wroclaw ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Dzisiaj #wieczorem na Spiskiej o 20:30 niepowtarzalna okazja by spalić a potem ewentualnie uzupełnić stracone kalorie w szaleństwie karnawałowym na lodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)- dzisiaj tez bym miała prośbę by jakoś odznaczyć swoją obecność, może być plusik w pierwszym komentarzu dla rozeznania wyjątkowo ( )

FAQ:
Q: Mogę też przyjść?
A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

Q: Jak was poznać?
A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

Q: Jak odzyskać RiGCz?
A: Przyjść na łyżwy.

Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.


Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
A: Zbierać na protezę.

Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

Poza tym przypominam, iż wg Konwencji Genewskich „Zabrania się użycia broni laserowych specjalnie skonstruowanych w taki sposób, że ich jedyną funkcją bojową lub jedną z ich funkcji bojowych jest wywołanie trwałej ślepoty u osób, których wzrok nie jest wzmocniony”. Bez wątpienia śnieg zeskrobany z tafli przyłożony do okolic oczu (twarzy) w połączeniu ze specyficznym światłem obecnym na lodowisku jest „bronią laserową” i jego wykorzystanie jest ZBRODNIĄ WOJENNĄ. Źródło

Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

#lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
kwiatencja - ELO GRUBASY Z #wroclaw ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Dzisiaj #wieczore...
  • 19
@kwiatencja nie byłem z Wami w tym roku ani razu, bo nie mam za bardzo czasu i nie wiem czy pójdę chociaż raz do końca sezonu, ale pamiętam o Was kiedy chodzicie to nie muszę być na liście i być wolanym dwa razy w tygodniu :))