Wpis z mikrobloga

Napisałem regulamin WFC. Dostępny jest tutaj: https://docs.google.com/document/d/16mY5AtC6Z_mVzvlLBg8kfdh-q47YI0uipXsnvACT1G4/edit?usp=sharing

Głosowanie nad regulaminem w tą sobotę o 19 na posiedzeniu Rady Reprezentacji na Discordzie WFC. Wołam menedżerów drużyn będących członkami Rady: @c1nu @Knax @the_white_crystal @mgnfic @XD__ @MojHonorToWiernosc @Lipathor @4d1n @Aiji @krav (niech ktoś go powiadomi bo jest szary) @2PacShakur @Lajz @MysGG @mikasz @Prokurator_Bluewaffles @fonex_pl ( @musicisgood ) - można zgłaszać swoje propozycje zmian regulaminu. Tylko bez dyskryminacji drużyn, bo to nie przejdzie.

A w niedzielę o 20 towarzyski mecz # ekstraklasa vs # f1 - tylko nie wiem czy menedżerowie się wyrobią z drużynami przy nowych zasadach...
#wykopfootballcup
  • 23
Wołam zainteresowanych (49) z listy wykopfootballcup
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @Kuracyja @powalacz @dziadus @wasiuu @MojHonorToWiernosc @musicisgood @lukaswykop @NH35 @Aiji @mgnfic @KazdyLoginZajety @wielkilen @mat1984 @Knax @ZVRVZV @Shomon @Prokurator_Bluewaffles @XD__ @pcela @Fausto @FlaszGordon @FireDash @Ichikovof @MasterGrubaster @n3go @pciem @evilekeye @Pjotsze @tomund @kriss7676 @Prychacz @jablkabanany @JanekKrystianek @Saper9 @JeezAnon @Liesbaum @FranzAK @k1fl0w @Nala_Alan_w @Kielek96 @MysGG @Bergii @
@Kuracyja: nie wiem jak reszta ale mi pomysł #wykopfootballcup się spodobał bo miał być z tego fun i jakieś tam "emocje" a nie regulaminy i inne duperele. Rozumiem, że niektóre rzeczy Cie wkurzały ale bądźmy szczerzy - mi np. nie będzie się chciało pobierać PESa żeby napastnikowi ustawiać główkowanie na 90 a pomocnikowi podania na 88 bo to jest najlepsze.
Gdy oglądaliśmy wspólnie mecze naszego tagu to się śmialiśmy kto i
18. Przed rozpoczęciem turnieju, podczas turnieju i po zakończeniu turnieju wszystkich menedżerów, zawodników drużyn oraz kibiców drużyn obowiązuje kultura.


Ech, Ekstraklasa dostanie DSQ pierwszego dnia :/

@LeBron_, pomożesz mi zwyzwać wszystkich zanim regulamin wejdzie w życie?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MojHonorToWiernosc: @the_white_crystal: @4d1n: @Lajz: @2PacShakur: @kmhh: @k1fl0w:
Dobra, dla jasności:
Menedżerowie mieli układać drużyny u siebie aby każda pozycja im się zgadzała i każdy punkt. Miało to spowodować raz że odciążenie mnie (zmienianie punktów umiejętności 368 zawodników jednak jest czasochłonne) a dwa żeby uniknąć błędów że ten i ten zawodnik nie są na swojej pozycji oraz w celu uniknięcia kolejnej afery z overallami.

Co do