Wpis z mikrobloga

“Dziś był taki incydent: o godz. 9.00, kiedy suweren czekał na wejście do kriokomory, nagle wpadł pan Soloch i został obsłużony pojedynczo, choć normalnie wpuszczają po pięć osób, a po nim przyszedł pan Szatkowski i też wszedł sam przed suwerenem”

“Kiedy Szatkowski wyszedł z poczekalni, powiedziałem: co, kolejka pana nie obowiązuje? A suweren czeka! Był niesamowicie zaskoczony. Aż pomylił kierunki. Zamiast skręcić w lewo, skręcił w prawo. Ale słowem się nie odezwał i poszedł”.

Byłem ciekawy, jaką odpowiedź na to pytanie dostałby zwykły pacjent. Zadzwoniłem na numer kierownictwa Kliniki Rehabilitacji szpitala MON, przedstawiając się jako świadek zajścia. Liczyłem, że dostanę prawdziwszą odpowiedź, niż gdybym pytał jako dziennikarz.

- Jak będziecie tak mocno dociekać, to tam jest kamera. Ładnie was tam wszystkich ponagrywa. Będziecie chodzić się spowiadać do odpowiednich służb. Także ja bym zalecał rozsądek.

Znalezisko - https://www.wykop.pl/link/4138787/wladza-leczy-sie-bez-kolejki-oburzonego-pacjenta-szpital-mon-straszy/

#neuropa #polityka #dobrazmiana #bekazpisu #bekazpodludzi
  • 7
Wołam zainteresowanych (187) z list Nie ma żadnej neuropy., Antykomunistyczna!
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @k1fl0w @motorniczy @vrah_ @kyloe @Clear @Kempes @Lukardio @tomyclik @pk347 @JanuszKek @Jade @daj_pan_spokoj @Dziki_wieprz @tony_soprano @falszywy_prosty_pasek @OldFuckinPyroRex @glosnik @sayan @Wykoppeel1230 @miki4ever @chanelzeg @Ofacet @FireDash @Xianist @rebel101 @GordonLameman @baletny @BarekMelka @dlugi_ @syn_admina @PabloFBK @SM89 @GilbertEatingGrape @Ultimator @Sim0n97 @Wotto @Clefairy @