Wpis z mikrobloga

Środa minie, tydzień zginie, więc jutro (25.01) czwartek i będziemy jeździć w kółko po tafli lodowiska na Spiskiej. Oczywiście #wieczorem o 20:30.

FAQ:
Q: Mogę też przyjść?
A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

Q: Jak was poznać?
A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

Q: Jak odzyskać RiGCz?
A: Przyjść na łyżwy.

Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.


Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
A: Zbierać na protezę.

Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

Poza tym przypominam, iż wg Konwencji Genewskich „Zabrania się użycia broni laserowych specjalnie skonstruowanych w taki sposób, że ich jedyną funkcją bojową lub jedną z ich funkcji bojowych jest wywołanie trwałej ślepoty u osób, których wzrok nie jest wzmocniony”. Bez wątpienia śnieg zeskrobany z tafli przyłożony do okolic oczu (twarzy) w połączeniu ze specyficznym światłem obecnym na lodowisku jest „bronią laserową” i jego wykorzystanie jest ZBRODNIĄ WOJENNĄ. Źródło

Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

#lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu

Na ukulele też można zagrać.
cherrycoke2l - Środa minie, tydzień zginie, więc jutro (25.01) czwartek i będziemy je...
  • 28
@ziuaxa no bo głupie pytania i INSYUACJE. Na normalną cześć pytań mowie ze poniedziałek jeszcze czasem coś wpadnie ale to jest stale. Na paruwa party i BRAK MOJEJ OBECNOŚCI nie odpowiadam bo to pytanie jest idiotyczne :P
@kwiatencja: No cóż, masz prawo uważać, że pytanie, czy na wspólne wyjście na łyżwy osób z portalu ze śmiesznymi obrazkami idą sami panowie, czy pojawiają się też jakieś panie, jest idiotyczne. Moim zdaniem nie jest - gdyby było, nie pytałbym o to.
@kwiatencja 1. Przed "a" powinien być przecinek. 2. Nic nie mówiłem o randkach. 3. Liczby, a nie ilości. Kobiety są policzalne, mimo że czasem nieobliczalne. 4. Sprowadzenie mojego pytania do "dotykania się po penisach" jest absurdalne. Rozumiem, że o średnią wieku też nie ma co pytać, bo tylko człowiek zostanie zjechany od góry do dołu. Szkoda, bo chciałem przyjść, albo chociaż przy okazji się dołączyć czy nawet przywitać, bo też bywam kilka