Wpis z mikrobloga

Witam tu #chinskiekody, dzisiaj zaczynamy od #itemyzchin, czyli...:

Wśród różnych zamówień, które ostatnio dotarły, mile zaskoczył mnie zegarek Mini Focus MF0025G. Zamówiony został 9. stycznia, wysłany 10.01, 17.01 był w kraju przeznaczenia, a dzisiaj został odebrany. Przyznaję, że busola jest większa, niż się spodziewałem (prawie 5 centymetrów średnicy), ale to zgodnie z opisem. Kolory są takie same, jak na zdjęciach, jakość wykonania też jest całkiem niezła. Do tego działają wszystkie wskazówki, datownik, jak i przyciski. Jak na zegarek kupiony za 10,99$ (obecnie 12,99$) prezentuje się całkiem nieźle. Nie musi wyglądać na droższy, bardziej elegancki itp. To po prostu #zegarek, ale nie będzie odbiegał od swoich markowych kolegów i będzie mógł zająć miejsce obok nich na półce, a czasami też na ręce. Konesorom nie ma, co polecać, ale jak jakiś Mirek szuka ciekawego zegarka na skórzanym pasku, to brać śmiało. Dostępne są także inne kolory, a na zdjęciu jeszcze zafoliowany.

A teraz pozostałe #promocje ze sklepu Gearbest i zdjęcie ofert:
http://oi66.tinypic.com/346w4s5.jpg

Zegarek męski NAVIFORCE NF9095M w cenie 12,99$ z kodem NAVIFORCE2046 (bez refa)
Zegarek męski Tevise 8378 w cenie 17,23$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Roidmi 3S w cenie 10,99$ z kodem HNYWGB33 (bez refa)
Szczoteczka elektryczna SEAGO SG-507 w cenie 9,99$ z kodem HNYWGB34 (bez refa)
Szczoteczka soniczna Alfawise SG-949 z 3 końcówkami w cenie 11,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Elektryczna szczoteczka soniczna Xiaomi Oclean SE w cenie 39,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Router Xiaomi Mi WiFi 3 wersja angielska w cenie 24,99$ z kodem HNYWGB36 (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 276,99$ kod nie jest potrzebny (Bez refa)

Telefony:
Xiaomi Redmi Note 5A 2/16GB Global szary w cenie 89,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global czarny w cenie 147,99$ z kodem smnote4 (bez refa
Xiaomi Mi A1 4/64GB SD 625 Global czarny w cenie 208,99$ z kodem smmiA1 (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/64 GB czarny w cenie 359,99$ z kodem khmi6 (bez refa)
ONEPLUS 5T 8/128GB w cenie 549,99$ z kodem KHS5T (bez refa)

Magazyn PL:
Szczoteczka soniczna Xiaomi SOOCAS X3 czarna w cenie 42,99$ z kodem XMSCSW (bez refa)
Laptop YEPO 737A 6/64GB złoty w cenie 199,99$ z kodem PLYP01 (bez refa)

Obserwuj także tag #nowepromocje - pojedyncze promocje z chińskich sklepów - godzinowe, tylko dla Polski, bez czekania na całe zestawienie kuponów lub zobacz naszą stronę ChinskieKody

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Wysyłki zmniejszająca szanse na VAT:


Płatności:


Informacje o nas:
Polub stronę na Facebooku
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife i Xiaomi
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Moda z Chin

Linki bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #kodyrabatowe #kupony #chinskiecuda
Pobierz rybakfischermann - Witam tu #chinskiekody, dzisiaj zaczynamy od #itemyzchin, czyli......
źródło: comment_uqWQlFY8Fv2LT4qSlQlFinyKqQ6tlre6.jpg
  • 5