Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu dodałem wpis z wyceną naprawy Bmki 328Ci.

Odebrałem przed chwilą samochód po naprawie.
W załączeniu pełna wycena po naprawie.

Wcześniej jeszcze u "wyceniaczy" zrobiłem: płyn chłodniczy, wspomagania, jedną tuleje dyfra, separator oleju - odme, olej w dyfrze, termostat za 2100zł - u tych co robiłem obecnie byłaby połowa...

No i jeszcze wcześniej od razu po kupieniu zrobiłem regeneracje wału z wyważeniem za 800 zł

Także 13500 samochód + 800 + 2100 + 4800 = 21300 zł za 17 letniego bolida.
Na chwile obecną do robienia zostały tarcze, klocki, regeneracja zacisków hamulcowych +1200 zł za wszystko.

Po za tym nic nie zostało do robienia w samochodzie.



#samochody #bmw #naprawa #tuning #mechanikasamochodowa #motoryzacja #e46
PiczaBociana - Miesiąc temu dodałem wpis z wyceną naprawy Bmki 328Ci.

Odebrałem pr...

źródło: comment_ZXA6il6fWaV1VE7k7IyDkAkiXdgCJeya.jpg

Pobierz
  • 109
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (69)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @strumienzgor @malinowydzem @galmok @majorponury @solidsnake7 @Jin @marcinekq @handler @EndriuGolara @zuniek231 @pawel_tarnobrzeg @DeltaMike_98 @dawid3012 @nortonas @szybki_lopez @pawel86 @wezsepigulke @ardahaal @Samica_Alfa @Robrt7991 @zundapp @akordeon @bm31 @czornyj_bumer @PawelW124 @Larkin21 @loginek0 @Alex_mski @PiczaBociana @bycjakkrzysztofkrawczyk @fiszifiszi @Zielony34 @
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (85)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Qzka @malinowydzem @Eternit_z_azbestu @Yooshi @inoobish @czarnymelonik @adamooo121 @TwojStaryToKorniszon @perpetz @KjatanSveisson @kanban @Bobeusz @paaweuuu @kielonek @mkmkm @KrzyzaczeQ @ErroL @Tomeek @Harmonijka @erajwa @noidobrze @dildo-vaggins @cjkas @hirud @GeTxReZ @scghost @Maticlube123 @Raskolnikow69 @Euphor @Nikic21 @ShpxLbh @Dziki_Bigos @pawel_tarnobrzeg @pokabroche @
@PiczaBociana nie ma źle z tymi cenami :) teraz życzę spokojnej i mało awaryjnej jazdy. W sumie wyszło Cię nie tak duzo za e46 z tym silnikiem a masz sporo porobione. Co do hamulcow jak i tak robisz całość, to polecam wymianę na przod:zaciski+jarzma od 330-> średnica tarczy 35 mm, a na tyle wystarczy zmienić same jarzma i wchodzi tarcza 294mm od 320 cd. U siebie zmieniałem całość i zauważalna poprawa siły
@PiczaBociana: za te wymiane tulei wózka nieźle sobie policzyli;p

A co do wymiany atrcz i klocków to 1200zł to strasznie drogo. Całkiem przyzwoite tarcze jak ATE czy TRW to koszt ~150zł za sztuke. To daje 600zł + 200zł na klocki na przód i tył. Wychodzi na to że policzą cie 400zł za wymiane albo mają troche droższe częsci, bo regenerowanie to pewnie wyczyszczenie ze rdzy i przesmarowanie

Ja zamawiam zawsze na