Wpis z mikrobloga

Czołem Okazjożercy!

Koniec stycznia oznacza finał sezonowych wyprzedaży. Z tego powodu zbaczyłem co tam jeszcze ciekawego zostało i zebrałem w jedną listę. Znajdziecie ją tutaj:

http://bit.ly/DandysieWyprzedażeAW2018CzII

Jako że moje listy cieszą się sporym zaangażowaniem, to idąc za Waszą radą stworzyłem spamlistę, by informować bezpośrednio zainteresowanych o publikacji kolejnych wyprzedażowych zestawień. Jeśli więc chcielibyście w przyszłości otrzymywać powiadomienia o nowych okazjach, to możecie do niej dołączyć pod tym linkiem:

https://mirkolisty.pvu.pl/list/s0BTyNOTcrr76Y5e

Mam nadzieję, że dzięki mojej pracy uda się zaoszczędzić nieco waszego czasu jak i pieniędzy. Bo idea jest prosta - ja siedzę i szukam, żebyście Wy już tego robić nie musieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam jak zwykle niezwykle serdecznie,

Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #okazje #promocje #cebuladeals
UszatyBloger - Czołem Okazjożercy!

Koniec stycznia oznacza finał sezonowych wyprze...

źródło: comment_G18vCKWs0g2tDU7ogwv9VgqywgCInCXD.jpg

Pobierz
  • 17
@UszatyBloger: Tym razem nie znalazłem nic dla siebie, ale swego czasu z Twojej listy kupiłem prochowiec dla siebie oraz kurtkę tacie na prezent i naprawdę w obu przypadkach świetnie to wyszło.
@Boleslaw_Smiszny: Venezia może coś mieć, ostatnio poprawili design. Jak galeria, to pozostają sieciówki: Wojas, Gino Rossi, Vistula, Bytom itp
@Ejaculator: Chodzi o Massimo? Niby ma to być coś pośredniego między regular a slim (średni stan, plus zwęzana nogawka). W praktyce niektóre causale są bardzo szerokie, inne mega wąskie.
@venomik: Cieszę się i liczę, że następnym razem coś znajdę odpowiedniego dla Ciebie!
@UszatyBloger: Masz jakieś doświadczenia z tą firmą Kiomi? Spodobały mi się te botki, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii o tej marce, oprócz tego, że to marka Zalando.
@qwaq: Tanie i często ładne. W takiej cenie nie można się spodziewać cudów, ale myślę, że przy standardowym użytkowaniu (kilka razy w tygodniu) i dobrym zabezpieczeniu powinny wytrzymać co najmniej dwa sezony :)