Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj dzień babci. I tak mi smutno, bo wszystkie wierszyki, życzenia dotyczą tego jak dużo dla nas zrobiła babcia i tak dalej. Moja wraz z dziadkiem wyrzuciła rodziców z domu, wraz z dwójką dzieci, z czego jedno leżało wtedy w szpitalu. Dlaczego? Ponieważ młodsza siostra zaszła w ciążę i rozmyślili się w kwestii tego, że rodzice mogą mieszkać u nich na działce. Więc z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu i nic nie można załatwiać słownie, tylko na papierku, tym bardziej jeśli chodzi o remontowanie czegoś i stawianie mieszkania na nie swojej działce, nawet gdyby była rodziców.
Jak wyrzucili moich rodziców? Tatę wymeldowali i zgłosili, że mieszka nielegalnie- patrz eksmisja. Jedyne co moi rodzice uzyskali w zamian za całą kasę władowaną w rozbudowywanie i remont letniaka to działka rolna. Za to, że rodzice podali moich dziadków do sądu wraz z bratem mieliśmy przerąbane w szkole, bo rodzice są tylko jedni i co by nie zrobili do sądu podać ich nie można, taka wiejska mentalność.
Koniec psioczenia. Może jestem i wrednym, złym człowiekiem, ale jak widzę jakie życie urządziła młodsza siostra babci babci to tak w duszy zawsze mówię "a masz za swoje". Moim rodzicom parę lat zeszło na odkuciu się, ale dali radę. Można powiedzieć, że dzięki temu doświadczeniu mają parę skrzywień, ale też i są silniejsi. Na wsi nie zostali tylko wynieśli się do miasta.
#polskierodziny #dzienbabci #zalesie #patologiazewsi #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 3
  • Odpowiedz