Wpis z mikrobloga

Aż do grudnia ledwo minionego roku Hiszpanię odwiedzałem jedynie w miejscach najbardziej turystycznych, poza kontynentem. Wyspy Kanaryjskie albo Majorka – tam bywałem, poza tym jedynie raz zaliczyłem przesiadkę na lotnisku w Barcelonie. W końcu udało mi się wybrać na kilka dni do Malagi, miasta również turystycznego, ale jednak zamieszkanego przez prawie 600.000 osób, powłóczyłem się trochę po dzielnicach, w których po turystach ciężko było znaleźć jakikolwiek ślad. Wszedłem tu i ówdzie do sklepu czy knajpki, porobiłem zdjęcia i pozapisywałem różne ceny.

Chcąc jak najlepiej oddać ceny w Hiszpanii, zrobię to w kilku tabelkach – uwzględniłem zwykłe sklepy spożywcze, bardziej turystyczne przybytki – jak restauracje czy kawiarnie, dodam też coś o cenach na Wyspach Kanaryjskich, które pod pewnymi względami są uprzywilejowane względem reszty Hiszpanii. Zaczynajmy!

Link do wpisu

***

Drogie Mirki - od dziś wpisy blogowe będę wrzucał w ten sposób, nie chcę kopiować całej treści poza moją platformę, mam w sumie kilka powodów :) Wyjątkiem będą wpisy z promocjami lotniczymi, które w pełni będą dostępne dalej na Mirko, i nie będzie trzeba poza Mirko wychodzić.

Liczę na Waszą wyrozumiałość ;)

#zwtravel
  • 14
Wołam zainteresowanych (90) z listy ZW Travel Blog
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @zbigniew-wu @Fokstrot88 @PrawieJakBordo @tolstyy00 @ostatni_wolny_login @porbono @zuom @wyimaginowanychlopiec @Patyq_ @ostrvljanka @czarnorycerz @pelson96 @Awkward_Tit @MajorAutobus @cebulandia @sssabae @qwaq @dojcz_szpreche_nicht @Kradziej_mandarynek @Melisandre
@MikeR: nie mam pojęcia, byłem tam na praktykach. Najtańsze piwo 0,5l to jakieś 3 euro w barach, a kolacja w jakiejś pizzeri, restauracji to miniumum 10-15 euro na dzień
@MikeR: znaczy jak będziesz kupował tylko w tanich supermarketach i gotował w domu to jest spoko, ale jak chcesz wychodzić na obiad, przekąski, czy piwo to niestety drogo