Wpis z mikrobloga

Czołem Okazjożercy!

Święta, święta i po świętach. A jak po świętach, to wyprzedaże. A jak wyprzedaże, to wtedy wchodzę ja cały na uszato z nową listą. Nie po to przecież siedziałem nad nią kilkadziesiąt godzin, żeby się nią teraz z Wami nie podzielić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

http://bit.ly/DandySaleAW2017

Jako że moje listy cieszą się sporym zaangażowaniem, to idąc za Waszą radą stworzyłem spamlistę, by informować bezpośrednio zainteresowanych o publikacji kolejnych wyprzedażowych zestawień. Jeśli więc chcielibyście w przyszłości otrzymywać powiadomienia o nowych okazjach, to możecie do niej dołączyć pod tym linkiem:

https://mirkolisty.pvu.pl/list/s0BTyNOTcrr76Y5e

Mam nadzieję, że dzięki mojej pracy uda się zaoszczędzić nieco waszego czasu jak i pieniędzy. Bo idea jest prosta - ja siedzę i szukam, żebyście Wy już tego robić nie musieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam jak zwykle niezwykle serdecznie,

Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #okazje #promocje #cebuladeals
UszatyBloger - Czołem Okazjożercy!

Święta, święta i po świętach. A jak po świętach...

źródło: comment_Ss76oYw8dZ3JfRl9BsuuaO5NLE8IPfw0.jpg

Pobierz
  • 32
@jose_arcadio_morales: Dzięki, cieszę się, że się lista przyda :D
@JanuszKek: Idzie drogą innych graczy ze świata E-commerce i poszerza asortyment. Nie miałem ich okazji widzieć, ale nie powinny odstawać jakością od droższych opcji, wszak wszystkie są robione z tego samego drewna bukowego, tylko nasączane olejkiem dla zapachu :)
@UszatyBloger: plaszcze Prochnika to jakas tragedia. Pierwotne ceny po 1.7k a sklad ponad polowa to poliester i rozne cuda akrylowe, za 1.7k to mozna juz w Suits Supply plaszcze znalezc. A jakosciowo przepasc, wyglad tez. Poza tym w ogole nie maja jakichs dluzszych wiec ja juz tam zagladac nie bede. A strone www to tez nie urywa d.... w porownaniu do Vistuli to wyglada jak biedny kuzyn z syberyjskiej wioski ..
@UszatyBloger: Spodobały mi się brogsy Gant, które wrzuciłeś na listę. Mam jednak pewne wątpliwości, Gant zawsze kojarzył mi się w frimą odzieżową, jak u nich z jakością obuwa? Masz jakieś doświadczenia?