Wpis z mikrobloga

Witam tu #chinskiekody, Święta coraz bliżej, więc dzisiaj skupimy się na porównaniu produktów do domu #xiaomi i #ilife z magazynów z Chinach, do cen w magazynach EU czy PL, by wybrać najbardziej opłacalną opcję:

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Mi Air Purifer w cenie 141,99$ z kodem EU5XMAP (bez refa) - Magazyn EU:
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Mi Air Purifer w cenie 109,99$ z kodem GBMiAirP (bez refa) - Chiny

Odkurzacze automatyczne:
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 286,99$ z kodem EU5XMVC (Bez refa) magazyn EU
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 289,99$ z kodem XIAOMIVAC (Bez refa) - Chiny

Odkurzacz ILIFE V5 w cenie 113,99$ z kodem ILIFEV5EU (bez refa) - magazyn PL
Odkurzacz ILIFE V5 w cenie 99,99$ z kodem ILIFEV5 (bez refa) - Chiny

Odkurzacz ILIFE V7 w cenie 146,99$ z kodem ILIFEV7EU (bez refa) - magazyn PL
Odkurzacz ILIFE V7 w cenie 142,99$ (bez refa) - Chiny

Odkurzacz ILIFE V7S Pro w cenie 149,99$ z kodem EU5V7S (bez refa) - magazyn EU
Odkurzacz ILIFE V7S Pro w cenie 149,99$ z kodem ILIFEV7SPRO (bez refa) - Chiny

Odkurzacz ILIFE A4S w cenie 177,99$ (bez refa) - Magazyn EU
Odkurzacz ILIFE A4S w cenie 159,99$ z kodem ILIFEA4S (bez refa) - Chiny

Odkurzacz ILIFE A6 w cenie 218,88$ (bez refa) - magazyn EU
Odkurzacz ILIFE A6 w cenie 189,99$ z kodem ILIFEA6 (bez refa) - Chiny

Więcej ofert na naszej stronie lub Facebooku.
Obserwuj także tag #nowepromocje - pojedyncze promocje z chińskich sklepów - godzinowe, tylko dla Polski, bez czekania na całe zestawienie kuponów lub zobacz naszą stronę ChinskieKody

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Wysyłki zmniejszająca szanse na VAT:


Płatności:


Szukasz więcej?
Polub stronę na Facebooku
Dołącz do grupy na FB
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife i Xiaomi
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Moda z Chin

Linki bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #kodyrabatowe #kupony #odkurzacze #ilife
rybakfischermann - Witam tu #chinskiekody, Święta coraz bliżej, więc dzisiaj skupimy ...

źródło: comment_oozSRBOD1LP5D3mdXder8NT9RRnuOLgC.jpg

Pobierz
  • 16
Wołam zainteresowanych (183) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @lastek @karolorlos @
@krzesi86: kurcze na innych europejskich magazynach już go nie ma teraz. Dziwne, że problem dotyczy tylko Polski, bo do innych europejskich krajów można już wybrać:

no shipping method is suitable for your order. If it contains batteries, e-cig products, or items over 100cm length, please un-select them, then view available shipping options.
@rybak_fischermann
Please note that is not the same warehouse. On the first one it was EU-17 this one is EU-4 witch could be closer to your location and for that reason might be considered local for you.

Takie cuś mi odpisali jak zapytałem dlaczego z magazynu eu ilifev5 może być wysłany a a4s nie może. Lipa.