Wpis z mikrobloga

Mirkowanie - Gra o Mirko, niedługo beta testy, zostaw + i czytaj dalej( ͡° ʖ̯ ͡°).

Witajcie Mirki i Mirabelki, tak się złożyło, iż jakoś nie poszedłem dzisiaj spać, tak więc pracowałem całą noc nad Mirkowaniem ;p Chce ktoś beta testy w następnym tygodniu (zostaw + jeśli chcesz)? Przedstawię tutaj przy okazji, na czym polega gra, ot, jest to zwykły clicker, jednakże ze specyficznym klimatem, wszystko zaczyna się tego dnia... Nasz Bohater trafia na słynny Wykot, na początku nie wie, co się dzieje, ale po czasie zaczyna rozumieć mechanikę serwisu (jest wybór nicku, miasta, 1 z 4 postaci, jak się wybierze jakąś różową, to jest mini easter egg, jak robi #pokazmorde dodatkowo już przy tworzeniu postaci są żarty, po wpisaniu pewnych nicków, gra wypisuje śmieszne teksty, jak wpiszemy pewien zielonkawy nick, to gra usunie nam save i się wyłączy, z miastami też są żarty Rad.. i takie tam). Dodatkowo wielu użytkowników ma swoje unikalne powitanie, powitanie przy powrocie do gry (kilkaset nicków). W samej grze są też poukrywane żarty (Ospen, JanuszPol, SynBozy, Bednarz namiot i takie tam). Sama gra polega na zdobywaniu atencji i pieniędzy (są 2 waluty w grze), atencje zdobywamy poprzez bezczynny zysk + poprzez klikanie (podczas klikania jest szansa na 1.5 atencji, podczas nocnej zmiany mamy 2x atencje za klik, są też kolejne śmieszne teksty,które wraz z klikaniem pojawiają się, dodatkowo podczas klikania jest szansa na drop forsy (jest limit)). Forsę zdobywamy z pracy (praca trwa xx minut lub parę H, zależy), zaczynamy u Janusza Biznesu, następnie zostajemy KorpoSzczurem... a na sam koniec jesteśmy programistą, nawet trafiamy do serwerowni Wykotu, poznajemy MIchaua i chcemy naprawić tagi, ale nie będę spojlerował. W pracy mamy historię naszego bohatera, różne przemyślenia. Jeśli zaś chodzi o różne inne elementy gry, to są też pytanie w grze (dają nagrody) związane z Wykotem, są też decyzje (tak/nie), możemy brać udział w WykopPoczta, MirkoWyzwania i wiele więcej, teksty są inspirowane tagami (czytałem je), po podjęciu decyzji, wydarzy się jedna z losowych akcji (dajmy na to, nocna ma 8 takich losowych akcji), zależnie od akcji, dostaniemy ileś tam $, atencji, lub stracimy ;p + tutaj też są śmieszne teksty i odniesienia. Oprócz tego możemy kupować różne ulepszenia w sklepie komputerowym (za forsę), zwiększają one zysk atencji, a z czasem też dają bezczynny zysk forsy, tak zwane MirCoiny.

Gracz też może stać się pomarańczką, bordo (odblokowuje nowe rzeczy, zwiększa maksymalny dzień bezczynnego zysku i daje jakieś tam boosty), dodatkowo gra posiada też wiele innych smaczków (Wielki król pomarańczy i Rulexów objawia nam się i chce nam dać pomarańcze), jest też kosmonauta, jest też pełno akcji czasowych, od 6:00 do 7:00 włącznie, lata w grze ptak, który opowiada żarty, jest szansa na kościotrupa, który po zobaczeniu poziomu Mirko, wraca do grobu, jest też troll, który jest widoczny tylko o 6:00 (symbolizuje koniec nocnej) i patrzy z pogardą na nocną, oraz wiele więcej. W grze jest też nagroda dzienna (tak zwane rozdajo), tutaj też jest losowe jakieś wydarzenie, można wygrać coś od któregoś z Mirków :-} A no i jeszcze jest tak zwana szkoła #!$%@?, w niej uczą nas słynne postacie z Wykotu, szkoła będzie dawać boosty do zysków, zmniejszać ceny w sklepach i takie tam. Gra jest wciąż pisana i pewnie zapomniałem o wielu rzeczach. Gra oprócz mnóstwa tekstów z Wykotu i nie tylko, jest aktywnie tworzona ze społecznością Wykotu (ankiety, różne konkursy, wielu Mirków występuje w tej grze), rozmowy z graczami na temat gry. Oprócz swojego śmiesznego klimatu gra będzie też uczyć na temat Wykotu, gracz będzie mógł poznać wiele postaci związanych z Wykopem, panujących zasad i wiele więcej, gra porusza tęż problem atencji, przegrywu, bierności i wiele więcej, tak więc niesie też przesłanie edukacyjne. Przepraszam za wszystkie błędy, ale nie spałem przez całą noc, dobranoc :-}

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Niedługo beta testy gry
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

A i dla atencji dodam pierwszy szkic menu, wiem, nie mam talentu #humorobrazkowy

#glupiewykopowezabawy #heheszki #wykop #michau

Lista zmian na dziś:


Więcej o gierce:

DonislawDev - Mirkowanie - Gra o Mirko, niedługo beta testy, zostaw + i czytaj dalej(...

źródło: comment_A8ZL9LVIKosltXsQ9TDq07wMNXrDDjD4.jpg

Pobierz
  • 14
Wołam zainteresowanych (48) z listy DonislawDev
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @DonislawDev @KARMAspotka @Sauron_Wladca_Ciemnosci @ArekJ @kaleta93 @jeerrry @Andrejrooo @killyourself @nieidentyfikowalny @aloszaa @paki92 @obci @Cnkm666 @Graner @Ichi @turbojez @Krugerz @Pan_Myszon @vladek @zl0ty
@DonislawDev: Usuń połowę posta, bo easter eggi mają to do siebie, że nikt o nich nie powinien wiedzieć, a tu w zasadzie wszystkie smaczki są na tacy - trochę mnie to zniechęciło do grania, bo skoro już wszystko mi wypisałeś, to nie będę miał funu z odkrywania takich rzeczy. Nikt już Ci na tagu gry nie napisze "Ej Mirki grałem w Mirkownie do 6 rano i paczcie co znalazłem!!!11".
@Volt224
Dzięki
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.
Zapraszam do obserwacji #donislawdev

@kckacpi
Wstałem i czas na drugą turę.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.

@Sauron_Wladca_Ciemnosci
Dzięki, to dopiero początek.

@Mickeyickey
Też prawda, ale w grze jest więcej żartów, niż napisałem o nich we wpisie.

@Cepion
Trzymam się zdała od gówna jakim jest polityka.

@PieceOfShit
Prawda, to ma być bardziej prezent świąteczny dla Mirków.

@DelicjeSzampanskie
Jest tego więcej i tak dużo osób