Wpis z mikrobloga

No witam witam akat... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po niezwykle udanym wrocławskim party pojawiło się trochę głosów tutaj, ale także na PW, że "ja też chcę na #krakowskiewykopparty", ale wstydzę, boję, nikogo nie znam, a chcę poznać wcześniej i tego typu podobne.
Poza tym jakiś czas nie było #krakowpiwo, a w ogóle już dawno takiego, które zostałoby ogłoszone z wyraźniejszym wyprzedzeniem, a nie 2 godziny przed ( )

Tym samym ogłaszam, co następuje:

Najbliższa sobota, 9 grudnia br., godzina 19:00, lokal BarON przy ul. Batorego 1.

Dlaczego wtedy? Lobby na czele z @Pruderyjny i @Vinniczek naciskało na tyle mocno, że musiałem się ugiąć z sobotą. ( ͡º ͜ʖ͡º) A czemu tam? Bo mamy rezerwację, lubią/my, i bo tak.
Pub/bar znany jest z gier na prąd i bez prądu, ale nie będę Was oszukiwać, że idziemy tam w coś pograć. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzień wcześniej, czyli w piątek można gdzie indziej pograć w piłkarzyki z @doosan, o czym informuje ona tutaj, a ja lokuję jej produkt.

Proszę przyjść, bo będziemy się złościć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakowpiwo
idol89 - No witam witam akat... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po niezwykle udanym wrocławskim party po...

źródło: comment_Lv0pxcqLqmoYeuT14dGshmoIi3mAc4kg.jpg

Pobierz
  • 135
@idol89 Biednemu to zawsze wiatr w oczy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Akurat 9 jadę do stolicy... No nic, bawcie się dobrze. Może uda mi się załapać następny razem (,)
Zawzywam tych, którzy ostatnio coś przebąkiwali pod tagiem i chcieli, a niekoniecznie są na piwnej mirkoliście.

@d1l4x, @pietrek_kogucik, @lukija, @Packie_, @marcel_pijak, @Szpeju, @c_loud, @cochese, @jaroslaw-syrek, @BanderaSbezS, @prng, @ShadowDancer, @AgentSpecjalnyCooper, @60sekundimorze

I jeszcze wołam @Orzel, @areczek2121, @psotny_wiatr, bo mi się przypomniało. ; )

@TiIa: Pewnie tak, ale nie można było tego odkładać i odkładać. ;)
@