Wpis z mikrobloga

Czołem Okazjożercy!

Siedziałem, jak na prawdziwego bordomirka przystało, całą noc, by wyszukać dla Was najlepsze okazje z racji trwającego dziś #blackfriday Nie było to zadanie łatwe, bo jak wielu z Was zauważyło spora część sklepów nie umie się bawić i zamiast rzeczywiście obniżyć ceny, sztucznie je winduje przed akcją. Ja jednak jestem za stary wyjadacz, żeby dać się łapać na takie numery, w efekcie czego w poniższej selekcji znajdziecie tylko sprawdzone adresy. W ubiegłym roku moja lista przydała się ponad 7000 osób, liczę, że w tym roku uda nam się pobić ten wynik. Oddaję w wasze ręce efekt 10 godzin pracy, oblanej półlitrowym energetykiem i objedzonej paczką paprykowych chipsów:

http://bit.ly/DandysiBlackFriday2017

Jako że moje listy cieszą się sporym zaangażowaniem, to idąc za Waszą radą stworzyłem spamlistę, by informować bezpośrednio zainteresowanych o publikacji kolejnych wyprzedażowych zestawień. Jeśli więc chcielibyście w przyszłości otrzymywać powiadomienia o nowych okazjach, to możecie do niej dołączyć pod tym linkiem:

https://mirkolisty.pvu.pl/list/s0BTyNOTcrr76Y5e

Mam nadzieję, że dzięki mojej pracy uda się zaoszczędzić nieco waszego czasu jak i pieniędzy. Bo idea jest prosta - ja siedzę i szukam, żebyście Wy już tego robić nie musieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam jak zwykle niezwykle serdecznie,

Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #okazje #promocje #cebuladeals
UszatyBloger - Czołem Okazjożercy!

Siedziałem, jak na prawdziwego bordomirka przys...

źródło: comment_ilb91eoSoFaY0PEYjAoUob125l8Z1uOI.jpg

Pobierz
  • 32
@DooWo Brisbane Moss chambray, próbuje tez signature denim, ale są problemy z tym i próbuje się dogadać, póki co tak se idzie. Gorąco polecam cool white linen cotton , w opisie ma egyptian cotton and irish linen. Tkanina jest fantastyczna, ale trochę prześwituje. Trochę, jak dla mnie akceptowalne. Możesz też wziąć trial fit pants. Jest ciężki 15oz japoński selvedge denim za 100 USD. Kody rabatowe są na Styleforum, ogółem jest 15% bez