Wpis z mikrobloga

W związku z tym wpisem mam zaszczyt zaprezentować społeczności mirko wersję beta mojej apki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypomnę tylko, że to taki #tinder dla graczy, ale zamiast miłości (xD) możesz za jej pomocą znaleźć kompana do gry. Dodam jeszcze raz, że to wersja beta i jest w niej jeszcze wiele do zrobienia, ale zdecydowałem się udostępnić, bo jest już w stanie spełnić swoją podstawową funkcję.

Możecie dać plusa, żeby więcej mirków zobaczyło, bo jak sami rozumiecie, taka aplikacja nie ma sensu bez użytkowników.

Link do pobrania APK: POBIERZ
Proszę o wyrozumiałość i miłego testowania ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tinder #steam #gry #retrogaming #leagueoflegends #worldofwarcraft #worldoftanks #heroes3
k1000 - W związku z tym wpisem mam zaszczyt zaprezentować społeczności mirko wersję b...

źródło: comment_xf9Zeq1WV3DVBJ5TwsElDAEogHfGYVuq.jpg

Pobierz
  • 86
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (257)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Adhezyt @musculuspalmarislongus @Dox3l @Czarny_Klakier @churcill @KrysznaHarrySon @wuji @luz3r @Talvi @KrzyzaczeQ @lubuser @gunis2 @MangoMangoMango @mardory @Reuv3n @huzarius @guliwer123 @Mordok @yabol99 @Uvmeneal
Tak jak wspominałem Ci w poprzednim poście. #!$%@?, żeby jak najszybciej to skończyć i wrzucaj gdzie się da. Znalazłeś niszę i jak ktoś Cię ubiegnie to będziesz sobie dupę gryzł ze złości. Nawet jeżeli nie zrobiłeś tego za kasę, to w przyszłości możesz dorzucić usługi dodatkowo płatne (podobnie jak tinder) i uruchomić monetyzację.

Z osobistych uwag to ogarnij trochę wygląd, bo w takiej formie aplikacja jest brzydka, wygląda jak zrobiona przez kogoś,