Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcę się trochę dopiec mojej ex. Oboje 28 lvl, byliśmy ze sobą rok, tydzień temu z nią zarwałem. Dlaczego? Chodziło o seks. Nie miała ze mną ani jednego orgazmu, tzn. żeby mieć orgazm musiała pieścić łechtaczkę palcami albo jakimś gadżetem erotycznym, po seksie musiałem jej robić dobrze ustami albo po wszystkim bawiła się przy mnie wibratorem i tak dochodziła. Nie powiem, nie lubiłem jak bawiła się zabawkami a miała ich sporo, ale robiłem trochę dobrą minę do złej gry. Rozmawialiśmy o swoich potrzebach i seksie normalnie ale mimo wszystko czyułem się źle i gorszy, ze ona nie miała orgazmu takiego normalnego w przeciwieństwie do moich dwóch byłych dziewczyn. Niby tłumaczyła, że żeby mieć orgazm pochwowy to musi być też stymulacja łechtaczki i żeby był orgazm to musi być kilka innych czynników coś tam coś tam. Niby rozumiałem, albo chciałem zrozumieć ale nie potrafiłem. Po prostu źle się z tym wszystkim czułem i już nie chciałem dłużej udawać, ze jest ok. Zdecydowałem, że się rostaniemy bo nie chce dalej uprawiać seksu, który nie daje mi satysfakcji.
Nie powiedziałem jej jaki był prawdziwy powód i tak by to nic nie dało. Trochę się pokłóciliśmy, było jej przykro i padło z naszej strony o kilka słów za dużo. Ja coś powiedziałem, ona coś powiedziała (ale to nie miało związku z seksem) i powiem, ze trafiła w mój czuły punkt, trochę zabolało. Powiedziała to specjalnie i tak nie daje mi to spokoju, że wpadłem na pewien plan. Chciałbym jej trochę dopiec. Pomyślałem, ze kupię jakąś książkę o seksie, na pierwszej stronie napisze to co ona według mnie źle robiła w łóżku i jej to wyślę. Tak żeby dostała takiego pstryczka w nos. Chcę to zrobić, ale z drugiej strony czy to nie będzie lekka przesada? Nie chce wyjść na jakiegoś zdesperowanego byłego, który mści się, ze jego była powiedziała o jedno zdanie za dużo. Więc? Dobry pomysł czy lepiej dać sobie na luz?

#niebieskipasek #rozowypasek #niewiemjaktotagowac #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 100
@AnonimoweMirkoWyznania: ale to bait, prawda?

Jeśli nie, to bardzo mi przykro. Wyobrażam sobie dziewczynę zrywającą z chłopakiem tylko dlatego, że on lubi dochodzić w pozycji od tyłu, a ona by chciała, żeby dochodził na jeźdźca. Bo ona to uważa za jedyny słuszny orgazm. Ja pierdzielę. Godziłeś się na jej preferencje i do niej masz pretensje? Ja już w ogóle nic z tego nie rozumiem.

Daj jej spokój :(