Wpis z mikrobloga

Tak tylko krótko informacyjnie,chciałbym was przeprosić za to że ostatnio jestem nieaktywny na tagu #uspolitics ,miałem bardzo dużo problemów przede wszystkim tych zawodowych ale wszystko idzie na dobrej drodze :) A wiele się działo w ostatnim czasie,będzie o nieznanych szczegółach masakry w Las Vegas o których tutaj bardzo mało się mówi o nowym planie podatkowym przez Donalda Trumpa w którym cześć Republikanów jest przeciw,opowiem także o reformie ubezpieczeń zdrowotnych który ma zastąpić OBAMACARE oraz o przyczynach odejścia USA z UNESCO,jeżeli są jakieś tematy które chcielibyście się dowiedzieć to piszcie w komentarzu na pewno zrobię wam szczegółowy opis,dla mnie polityka jest pasją a szczególnie ta amerykańska dlatego nie martwcie się to że nie piszę nie oznacza że nie jestem na bieżąco:)

Jedno pytanie czy chcecie wszystkie zaległe tematy w jednym wpisie czy chcecie oddzielne wpisy które będą dokładnie opisywały temat ale dodawany będą każdego następnego dnia ? tutaj ankieta https://www.wykop.pl/wpis/27441339/uspolitics/

Poza tym myślę też nad stworzeniem tagu o polityce francuskiej oraz belgijskiej bowiem też się interesuje się tymi krajami z powodów osobistych,język francuski również mam opanowany ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak już mówiłem dla mnie polityka zagraniczna to jest pasja ale nie chciałbym spamować tematami jeżeli kogoś one nie interesują :)

#uspolitics #polityka #neuropa #4konserwy

Czy chciałbyś aby utworzyć tag który będzie się zajmował polityką Francji i Belgii ?

  • Tak 45.0% (9)
  • Nie 55.0% (11)

Oddanych głosów: 20

  • 5
@FLAC: Wiesz chciałbym wiedzieć czy ludzi interesuje to co się dzieje we Francji i Belgii,bo jeżeli nikt nie będzie czytał to nie będę spamował ( ͡º ͜ʖ͡º)