Wpis z mikrobloga

Mireczki z #cebulaonline,

"Dzisiaj" zajęło 5 dni, ale kalkulator walutowy już w pełni działa Przy okazji wprowadziliśmy też kilka małych zmian w wyglądzie strony.

Po sobotnim evencie #xiaomi wracamy z promocjami. Dzisiejszy wpis zawiera kupony z #gearbest

LINK - Słuchawki Xiaomi Piston In Ear Earphones Fresh Version za $2.99

LINK - Żarówka Xiaomi Philips Smart LED Ball Lamp za $8.99

LINK - Kamera XIAOMI CHUANGMI 720P Smart Camera IR za $15.99

LINK - 5 części zamiennych do Mi Robot Vacuum Smart Cleaner Accessories za $41.99

LINK - Xiaomi Mi Home Electronic TENS Pulse Therapy Massage Machine za $19.99

LINK - Xiaomi Ultra-thin 10000mAh Mobile Power Bank 2 za $15.99

LINK - ROIDMI 3S Dual USB Ports Bluetooth Car Charger za $8.59

LINK - Huawei P9 Lite ( VNS za $159.99

LINK - Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2 za $117.99 <-- najniższa cena jaką pamiętamy

LINK - Xiaomi Mi6 6GB RAM 64GB ROM BLACK za $375.99

LINK - Xiaomi Mi 6 CERAMIC VERSION 6GB RAM 128GB ROM Ceramiczna za $429.99

Chcesz na bieżąco dostawać powiadomienia o promocjach?
Zobacz nasz drugi tag cebulaonlinelive.

Linki bezpośrednie:


--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
Cebulowa grupa na FACEBOOKu
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl
Zapisz się na listę powiadomień, zatwierdzając popup na naszej stronie
źródło: comment_oFlAf2c9TyY21J6E0YSvwIBtDc0mRVuJ.jpg
  • 64
LINK - Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2 za $117.99 <-- najniższa cena jaką pamiętamy.

@cebula_online: cena może najniższa ale wysyłka podrożała, a była darmowa i wychodzi drożej( ͡° ʖ̯ ͡°)
@adikadik: Mamy dwa nagrania. Stream własny z telefonu - jesteśmy zdziwieni, że Facebook aż tak psuje jakość. Jest też stream transmitowany przez zewnętrzną firmę.

Kruprz opowiada o smart home

@robert83: Rzeczywiście ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@czopka: Tak, aktualnie mamy na przykład taki

@2YT4U: Nie mamy informacji nt. tej kamerki.

@Rumuncajz: Dziękujemy za komentarz. Jaką przeglądarkę używasz? U nas na Chrome jest wszystko
LINK - Żarówka Xiaomi Philips Smart LED Ball Lamp za $8.99


@cebula_online: Miałem białą Xiaomi Yeelight ale nie podobała mi się temperatura światła; kupiłem wersję RGBW ale regulacja nie jest ciągła i kolor bieli, który mnie interesuje jest niedostępny, jest dziura w regulacji, nagle z białego przeskakuje na mocno ciepły kolor. Kojarzycie jak to wygląda w przypadku tej Philipsa? Czy regulacja w deklarowanym zakresie faktycznie jest płynna?
@kruprz: byłem zajety w robocie i nie wygodnie było szukać jak w jednej rece trzyma sie worek a w drugiej telefon :)
Będe jutro u Twoich sąsiadów to wpadne i do Ciebie :D
@fristajlor: aktualnie mam w lampie 1szt philipsa i 1 szt z ikei (albo z Juli, musiałbym zweryfikować w domu) i oceniam, że świecą identycznie jak dopasuję odcień bieli (może minimalnie lepiej philips), w sumie mogę zweryfikować wieczorem jak wygląda jak będzie yeelight i philips obok siebie, ale musisz mi się przypomnieć.