Wpis z mikrobloga

Ludzie skupują btc, bo chcą po forku mieć darmowe goldy. Fork miał już miejsce 2 tygodnie temu a twórcy po cichu robią "premine" 200tys. Po tym udostępnią fork publicznie.
Z tego wynika że kto teraz kupuje btc i przeleje je na jakiś portfel to nie będzie miał z niego goldów, bo fork odbył się wcześniej. Dostęp do golfów uzyska właściciel portfela na którym były te btc w momencie forka...
Coś pominąłem?

#bitcoin #kryptowaluty
  • 24
@escabor: btc gold bedzie nic nie wart, a wszystkie forki po 1 sierpnia do prawdopodobnie kilku dni przed 18 listopada są nietradowalne ze wzgledu na brak zabezpieczen i po przelewie BTC goldy wpadną w nicość, jesli nie uda sie zrobic zabezpieczen do 18 listopada to i tamten fork bedzie bezuzyteczny a jesli ktos bedzie chcial nim handlowac to ograniczy liczbe maksymalnych BTC (w przypadku podzialu 30%B2X i 70%BTC cena BTC podskoczy
Z tego wynika że kto teraz kupuje btc i przeleje je na jakiś portfel to nie będzie miał z niego goldów, bo fork odbył się wcześniej. Dostęp do golfów uzyska właściciel portfela na którym były te btc w momencie forka...

Coś pominąłem?


@escabor: szczerze to mega #!$%@? jest, premine tak nie działa, że kopiesz, jest w kodzie zawarte na starcie.
@escabor: tak do wiadomości to premine powinno być w 1 bloku wykopane i wtedy jest start, potem dają nody i p2p i poole mozna postawić, z reguły bloku 2-xxx były po 0 żeby dać równe szanse dla kopiących, a potem wedle standardu z ann.
@TompsonzPolski: Dziekuję, ale doskonale wiem co to jest premine.
A tak do wiadomości to nie mogli go zrobić w ten sposób bo to FORK cwaniaczku.
Utrzymują samodzielnie łańcuch, EDA co jeden blok i mogą kopać sobie teraz wszystkie goldy samodzielnie na byle jakiej karcie graficznej, których co godzinę wpada im teraz 75.
Poeiedz mi cwaniaczku jak chciałbyś dodać jakieś monety do sforkowanego łańcucha btc core? ( ͡° ͜ʖ ͡