Wpis z mikrobloga

Witam tu #chinskiekody, przedstawiamy poranne #promocje na telefony ze sklepu #gearbest:

Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB Global czarny w cenie 129,99$ z kodem redmi4xth (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB Global szary w cenie 174,99$ z kodem note4th64gb (bez refa)
Xiaomi Mi Note 2 4/64GB w cenie 289,99$ z kodem note2tw (bez refa)
Xiaomi Mi Note 3 6/64GB w cenie 429,99$ z kodem note3th (bez refa)
Xiaomi Mi MIX Ultimate 6/256 GB czarny w cenie 469,99$ z kodem mix256th (bez refa)
Xiaomi Mi MIX 2 6/64GB w cenie 539,99$ z kodem mix2th64gb (bez refa)
i spoza rodziny Xiaomi:
OnePlus 5 8/128GB w cenie 529,99$ z kodem oneplus5th (bez refa)
Elephone S8 4/64GB w cenie 232,99$ z kodem ELES8 (bez refa)
Ulefone Armor 2 6/64 GB w cenie 249,99$ z kodem UleAr2 (bez refa)

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Zobacz także tag #nowepromocje - pojedyncze promocje z chińskich sklepów bez czekania na całe zestawienie kuponów.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Wysyłki zmniejszająca szanse na VAT:
1. Banggood - wysyłka Priority Direct Mail (PDM)
2. Gearbest - w przypadku produktów z magazynu CN, HK HK-2 - przesyłka Priority Line
3. Tomtop/Cafago - Wpisz w wiadomości do sprzedającego „please help me choose a tax-free shipping method”, by zmniejszyć szanse na VAT

Informacje o nas:
Polub stronę na Facebooku
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife i Xiaomi
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Moda z Chin

Linki bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #kodyrabatowe #kupony #oneplus
rybakfischermann - Witam tu #chinskiekody, przedstawiamy poranne #promocje na telefon...

źródło: comment_VrXPFviq3RkALsqBk1viPWWT2Sm3lBTG.jpg

Pobierz
  • 11
Wołam zainteresowanych (144) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @lastek @