Wpis z mikrobloga

PiS na cele społeczne wyda 75 mld zł. Za lekką rękę zapłacimy w podatkach.

https://www.wykop.pl/link/3963213/pis-na-cele-spoleczne-wyda-75-mld-zl-za-lekka-reke-zaplacimy-w-podatkach/

Minister finansów szacuje, że w latach 2013-15 rząd Donalda Tuska, na socjal wydała kwotę około od 17 do 19 mld zł.

#polska #ekonomia #finanse #pieniadze #polityka #neuropa #bekazpisu #dobrazmiana #mikroreklama
Zdejm_Kapelusz - PiS na cele społeczne wyda 75 mld zł. Za lekką rękę zapłacimy w poda...

źródło: comment_MLnE7ceHyLnBT7cgfTTkRlDZOPYkQ0Yq.jpg

Pobierz
  • 17
Wołam zainteresowanych (166) z list Nie ma żadnej neuropy., Antykomunistyczna!
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @k1fl0w @motorniczy @vrah_ @kyloe @Clear @Kempes @Lukardio @tomyclik @pk347 @JanuszKek @Jade @daj_pan_spokoj @Dziki_wieprz @tony_soprano @falszywy_prosty_pasek @OldFuckinPyroRex @glosnik @sayan @Wykoppeel1230 @miki4ever
@k1fl0w: Po co to porownanie? Wiadome, ze z tfu socjalostami z pisu nikt sie nie moze rownac. Natomiast Tusk to dla mnie zwykły oszust. Pamiętam jego krytyke socjalizmu i rozdętej administracji publicznej, pamiętam tez jak wchodził do rządu z pomysłem 3x15 i co? Dupa blada.
Teraz Schetyna widzi, ze 500+ jest super wabikiem na wyborcow więc ani mysli z niego zrezygnowac, albo mali socjalisci albo wielcy, super wybór. A Pan Janusz
@k1fl0w: to znaczy, ze jest antypolakiem. Przed nami prawdziwy test na patriote. Stanąć na mownicy i oswiadczyc, ze sie zlikwiduje szkodliwy spolecznie i gospodarczo program 500+. Korwin by tak zrobił
@Lord6Infamous Korwin, to ten facet, co sławi pragmatyzm i politykę realną, a nie nauczył się nawet przez 30 lat nie wychodzić na idiotę w newralgicznych momentach?

I tak na niego głosuję, i zawsze na niego głosowałem, ale tylko z braku lepszej opcji (głosowanie na jakąś partię, bo ma szanse wejść, chociaż jej nie popieram to dla mnie zbyt brutalny gwałt na logice). Czekam z utęsknieniem aż odejdzie, wtedy może się coś zacznie