Wpis z mikrobloga

Nie udostępniono nam informacji jak pracowano nad ustawą o SN i KRS. Kancelaria Prezydenta RP odmawia udostępnienia kolejnych wersji projektów, informacji z kim się spotykał Prezydent RP oraz kto wchodził do Kancelarii Prezydenta RP i do Zespołu Rezydencji Prezydenta RP Belweder w okresie tworzenia projektów.
Pismo w sprawie wersji projektów ustaw.
Pismo w sprawie ksiąg wejść/wyjść oraz kalendarza spotkań.
Złożymy skargi do sądu.
Poprzedni wpis: https://www.wykop.pl/wpis/27042255/tworzenie-prawa-musi-byc-transparentne-spytalismy-/
#watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #ciagniemywladzezajezyk #niebojsiepytania #polityka
źródło: comment_F2Ee2ntuqufSxMyjFq8B1hI386LMemrX.jpg
  • 35
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (65)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @qwertty321 @Adenocarcinoma @Duze_piwo @KacasPiesel @Slonx @nielu @Haqim @ksab @marcinnet @daj_pan_spokoj @dobrywuj @Jade @PiS_on_Poland @goomchuck @6c6f67696e @k1fl0w @Destylator_bigosu @tigletpilesarus @STASZEK_WIERTARA @w3n5zu
Wołam zainteresowanych (239) z list Trybunalska, Nie ma żadnej neuropy.
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @daj_pan_spokoj @adgebworthy @albert-penrose @Awerege @BarekMelka @Cephei @chinskizwiad @crab_nebula @cygan44 @dardra @endriuuu @ghostface @GilbertEatingGrape @Goofas @GordonLameman @HaczuPikczu @Jacek38 @jacekKobr @Jade @k__p
Ja stwierdziłem fakt, z którym nie ma dyskusji, bo po prostu jest faktem


@athlon: Możesz wskazać? Bo nigdzie nie widzę.
No, chyba że chodzi ci o:

czekam, aż się wypalicie, bo praktycznie nikogo nie obchodzi Wasze działanie.

To zaś nie jest fakt, a jedynie narzekania frustrata który nie rozumie że kogoś obchodzi to co się dzieje w Polsce i z Polską.
Trzeba być wyjątkowo ograniczonym żeby nie zauważyć że Watchdog są
@mopo: O brzydkich rysunkach w ustawie o dostępie do informacji publicznej, nie ma mowy, ale o stanowieniu prawa i owszem.

Art. 6. 1. Udostępnieniu podlega informacja publiczna, w szczególności o:

polityce wewnętrznej i zagranicznej, w tym o:

a) zamierzeniach działań władzy ustawodawczej oraz wykonawczej,

b) projektowaniu aktów normatywnych,

c) programach w zakresie realizacji zadań publicznych, sposobie ich realizacji, wykonywaniu i skutkach realizacji tych zadań;