Wpis z mikrobloga

Widzieliście?

Neuropa znowu pokazuje swój "poziom".

Jakieś patusy zniszczyły uniwersytet w Lublinie.

Dla normalnej części społeczeństwa patologia i zezwierzęcenie, które należy potępić.

Dla neuropy? To tylko pretekst, żeby po raz kolejny bić pianę wobec prawicy, bo jeden z patusów miał biało czerwoną flagę na bluzie.

Chociaż od razu widać, że ta patolka raczej z ruchem narodowym nic wspólnego nie ma, zapewne o znajomości chiciażby hymnu nawet nie wspominając...

Naprawdę nie ogarniam, jak ci ludzie są w stanie swoją intelektualną działalność sprowadzać do prostackiego plucia jadem i szukaniu sobie powodu do tego...

W ten sposób dowartościowuja swoją egzystencję, czy jak?

http://www.wykop.pl/link/3956297

#patologia #bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy
  • 13
@Mr--A-Veed Ostanio jeden z radnych PiS, ta partia jak mantrę powtarza pochwały dla żołnierzy wyklętych i "wstaje" Polskę z kolan, brał udział w ustawce kiboli ( ͡ ͜ʖ ͡)
Tak, patologia najszybciej łyka gównogadkę PiS i prawactwa o wielkiej Polsce, która jest królem innych narodów świata. Typowe myślenie sebiksów, którzy chcą "być kimś wielkim i znaczącym".
brał udział w ustawce kiboli ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Kempes: Czytałem tego newsa. Tyle że nie było tam nic o tym, że doszło do tej ustawki. Ani jakiejkolwiek ustawki.
Za to było o zatrzymaniu i rozpoczęciu legitymowania (co kibole odebrali na swój sposób).
@FlaszGordon O ustawce wiedziała policja, która do niej, jak widać skutecznie, nie dopuściła. Ale to może tylko grupa grzybiarzy z dwóch różnych drużyn piłkarskich umówiła się w lesie na grzybobranie ( ͡ ͜ʖ ͡)
O ustawce wiedziała policja

@Kempes: W artykule było że policję zaniepokoiły samochody które wyłamały się z policyjnego konwoju i zjechały na drogę boczną.
Przy czym jakoś nie dopatrzyłem się informacji, że kibice drużyny przeciwnej byli na miejscu.

Mówisz o grzybobraniu...

Ja tez mam teorię.

#!$%@? sobie radiowóz na czole 50hm/h. Kibice #!$%@? bo nie dojada na czas. Seba przez CB nadaje "Znam objazd, jedźcie za mną...".
Z konwoju wyłamują się samochody.
@Mr--A-Veed: Widzieliście?

Prawaki znowu pokazują swój "poziom"

Jakiś murzyn/arab/cygan ukradł/zabił/zgwałcił

Dla normalnej części społeczeństwa patologia i zezwierzęcenie, które należy potępić.

Dla prawaków? To tylko pretekst, żeby po raz kolejny bić pianę wobec logice i godności człowieka, bo jeden z patusów miał inny kolor skóry.

Chociaż od razu widać, że ta patolka raczej z normalnym przedstawicielem swojej rasy/wyznania nic wspólnego nie ma...

Naprawdę nie ogarniam, jak ci ludzie są w stanie swoją
@Mr--A-Veed: przecież powinno to się wam podobać xd. Używacie dokładnie tej samej retoryki, każdy kto wam się nie podoba i zrobi coś głupiego jest lewakiem. Nie wiem o co masz teraz ten bulwers. Tutaj przynajmniej jakaś przesłanka za tym, że to prawackie #!$%@? dziecko, w przeciwieństwie do przypadków gdy nazywacie lewakiem kogoś, o kim nie wiecie nic.
Dla prawaków? To tylko pretekst, żeby po raz kolejny bić pianę wobec logice i godności człowieka, bo jeden z patusów miał inny kolor skóry.


@tutirutu: Ile razy można powtarzać... tu nie chodzi o inny kolor skóry sprawców, tylko o to, że takie zachowania są nieodłącznym elementem ich kultury. Dla prawaków niszczenie mienia jest czymś niedopuszczalnym i oburzającym. Natomiast gwałty dla muzułmanów czy kradzieże dla Cyganów są czymś normalnym i oni nie