Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie umiem poradzic sobie z tym, ze jestem brzydka. Bycie brzydka dla kobiety z automatu sprawia ze staje sie ona #przegrywem. Przez facetow jestem ignorowana(nawet nie licze na milosc bo wiem ze zaden mnie przez to nie pokocha) a dla kolezanek jestem fajna kumpela bo nie zgarniam im atencji i nie stanowie zagrozenia. Meczy mnie to. Co z tego ze dbam o siebie, maluje, rozwijam? Moja twarz wszystko przekresla. Boli mnie to ze jestem odrzucana przez facetow. Nawet jako kolezanka sie nie sprawdzam bo pewnie slabo jest sie ze mna gdzies pokazac. Chcialabym sie nie urodzic i nie przechodzic przez te wszystkie "zarciki" ze mnie. To co wy wypisujecie o brzydkich ja slyszalam o sobie. Staje sie coraz bardziej smutna. Jedna rzecz - brak urody - a jest w stanie zmienic twoje zycie w jakis smutny film. Zawsze w dyskusji przegrywam bo jestem brzydka a wiadomo ze brzydkie dla facetow glosu nie maja.
Brzydka - glupia, tepa
Ladna - madra, kochana
#gorzkiezale #przegryw #brzydkapani

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 89
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, masz rację, że liczy się wygląd. Ale - każdy zwraca uwagę (lubi) na inne elementy wyglądu.
Jednego kręcą nogi, innego wysportowane ciało, inny zwraca uwagę na makijaż, a jeszcze inny na włosy.
Jeśli nie masz urody w sensie ładnej buzi, to dopracuj wszystkie inne "elementy" którymi będziesz przyciągała uwagę facetów. Na siłowni popracujesz nad świetnym ciałem (koleżanki też będą zazdrościć), eksponuj nogi (jeśli o nie zadbasz na siłowni), zawsze
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź na siłownię i zrób ze swego tyłka i cycek 10/10. Następnie udajesz się do profesjonalnej makijażystki i bez skrępowania mówisz jej, że wiesz jak wyglądasz i prosisz o makijaż i porady co będzie dla Twojej twarzy najlepsze. Sytuację powtarzasz u fryzjera. Zakładam, że zęby masz w porządku.
Jeśli jesteś powiedzmy 3-4/10 to po tym będziesz spokojnie 7/10. Tylko podejdź do tego na serio i głowa do góry. Atrakcyjność to
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak ładna to mądra ? Takiego stereotypu jeszcze nie słyszałem XD raczej jest odwrotnie. Fakt wygląd oznacza wiele ale nie łam się. Napewno kogoś poznasz. Nie zamierzam polemizować z tym ze jesteś brzydka skoro tak uważasz ale jeżeli masz nadwagę to bierz się do roboty a nie narzekasz.