Wpis z mikrobloga

To już dzisiaj! Równo po 31 latach od pierwszego odcinka, po niecałych 7 latach czekania w końcu program wraca do telewizji! Nie wiem jak wy, ale strasznie mi brakowało tego programu i czułem olbrzymią lukę w telewizji jeżeli chodzi o tego typu programy. Jako przedsmak wrzucam wam kolejny odcinek magazynu - tym razem z 1999 roku, a w nim przypomnienie o głośnej sprawie zabójstwa Joanny Sendeckiej z Bydgoszczy w 1994 roku (oryginalna rekonstrukcja z 1996 roku!) - teraz mogę już wam powiedzieć, że po dwudziestu latach schwytano sprawcę, był nim sąsiad Joanny. Więcej o finale tej sprawy można poczytać w Internecie.
W odcinku będzie także o zabójstwie staruszki ze wsi koło Krosna
Kolejną dobrą informacją jest fakt, że archiwalnych odcinków wystarczy mi jeszcze na około dwa miesiące! W nich będą sprawy z wczesnych lat 90, tak więc będzie ciekawie!
Wołam plusujących i komentujących ostatni wpis
#mk997

maxciekpl - To już dzisiaj! Równo po 31 latach od pierwszego odcinka, po niecałych 7 ...
  • 19
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (182)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Jerry664 @hauhauu @tler @Droper @kaziu12 @kolczan_prawilnosci @taktoto @malinowydzem @ldldld @der_Narr @Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain @chrominancja @jakuba94 @Focalor @SpaceMonkey @abeeracja @unmonitoredalias @mala_kropka @bambo @kAdi