Wpis z mikrobloga

No, ale jak za taką cenę ma przyjść ten Melo, to przynajmniej Presti nie odda Abrinesa i Fergusona, a już gdzieś widziałem takie głosy, że Knicks by mogli ich chcieć. I jeszcze w przypadku odejścia Kantera robi się problem pod koszem, bo będzie tam tylko Adams, połamany Patterson, stary Collison i bodajże Dakari Johnson na two-way kontrakcie. Mało, bardzo mało.
@Trae: Wydaje mi się, że muszą jeszcze wykonać jakiś ruch po kogoś pod kosz, nie zostawią tam tylko Adamsa, ale S5 Westbrook, Roberson, PG, Melo, Adams... matko, to będzie funkcjonować dużo lepiej niż teraz może się wydawać.
Ten pick to druga runda 2018 od Bulls - pick będzie wysoki, ale nie ma tragedii pod tym względem.
Kurde, kompletnie nie wiem, co myśleć na temat tej wymiany. Jeśli Melo zaakceptuje bez problemu rolę trzeciej opcji w ataku, to będzie bardzo ciekawie.
@parooow Tak patrząc, to ten transfer chyba zwiększa szanse Oklahomy na finały konferencji, ale dalej w potencjalnej serii z Warriors nic nie zmienia. Mimo wszystko i tak jestem dobrej myśli, muszę być, bo Thunder postawili wszystko na jedną kartę. Ale jak to wypali, to narody klękajcie przed Prestim.
@Trae: wg mnie zmienia sporo, bo obniżony skład niezwykle groźny w ataku sprawia, że musisz kryć czterech graczy OKC ciągle na niezwykle wysokim poziomie, bez przerwy, wcześniej wszystko skupiało się na zatrzymaniu Westbrooka, mogli go podwajać i robić inne cuda, teraz tego nie zrobią po czy PG, czy Melo, czy Adams szybko ich ukarają + dalej macie dwóch topowych obrońców (PG&Andre) których można rzucić na KD i Curry'ego. Wbrew pozorom Melo