Wpis z mikrobloga

A wizisie, akat mam chwilę to piszę. Delegacja z południa nadciąga na #wfp! Wspaniała impreza, na której nasze podniebienia zakosztują wykwintnych i niecodziennych smaków złocistego trunku. Wołam więc też #gangkulturalnejwarszawy, bo to świetna okazja podyskutować o najnowszych trendach teatralnych.

Dobra. Tyle kurtuazji.

Szanowni Państwo, #bydloontour!!! Jedziemy właśnie do Warszawy, a jutro meldujemy się na Festiwalu Piwa w składzie @MasterSoundBlaster, @Jormungand, @UowcaTrolli, @gorush, @Sztabowy oraz #kontrolnyzidolem ( )

Zapraszamy wszystkich ziomalsów, może zorganizujemy jakiś zlot hehe, w szczególności: @polik95, @Wojt_Asr, @hpiotrekh, @gorasul, @Przedwczesne_Pogrzeb, @idzpanstont, KEKlandXD, @Przepiorek (wieziemy ze sobą zakneblowaną @Blondroll), @Bersia, zawołajcie Artura, który ma nick na H, @Tehspirit, @gorzka, @U|ubiona, @Kajetan8, @wiecejnizjednozwierze.
A jeszcze bardziej tych, na których zabrakło miejsca do wołania i tych, co nie mogą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopiwowarszawa #wykopiwo #wykoppiwo
Pobierz idol89 - A wizisie, akat mam chwilę to piszę. Delegacja z południa nadciąga na #wfp! ...
źródło: comment_iPIuraOtUyiRsvce1Hxg9uPhZm4jTrcJ.jpg
  • 75
@hpiotrekh: A wiesz że to świetny pomysł. W Małopolsce odwołali mecze ze względu na pogodę, więc mam więcej czasu
@bersia: Ale Ty nie masz, a i Pazdzioch może się uczyć na Festiwalu. ( )