Wpis z mikrobloga

#rozdajo #oszukujo #glupiewykopowezabawy #gownowpis #gravityfalls #wodogrzmotymale #wykopowyzeszyt

No słuchajcie, wąty małe mam do nieistniejącego już dzisiaj z nami na wykopie pana @skurarr. Zrobił rozdajo i obiecał mi zeszyt w którym każdy dodałby coś od siebie z wymyślonych rzeczy paranormalnych i podał dalej. I co? Miesiące mijają i NI MA! A konto zdążyło zostać usunięte.

No to ja pluje na takiego @skurarr, pieprzyć ten jego zeszyt. Spróbujmy zabawę rozkręcić jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A więc, o co chodzi? Mam zamiar kupić najgrubszy możliwy pusty zeszyt (a jakby nawet gdzieś na necie się znalazła to pusta książka) w którym to my wszyscy będziemy tworzyć opis nowych mistycznych stworzeń. Co nam tylko dusza zapragnie! Dziwny dzięcioł? Proszę bardzo! Twój zły, mroczny brat bliźniak? Jak najbardziej! Demon z czeluści internetowych piekieł, Michau Białkow? Dlaczego nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szyfry i dziwne symbole mile widziane, klimat totalnej tajemnicy pożądany, dobra zabawa wymagana absolutnie ( ͡ ͜ʖ ͡).

Myślę że dobrze by było wzorować się na dzienniku numer 3 z kreskówki Wodogrzmoty Małe. Przykład podałem na poniższym screenie. Od razu info do osób które specjalnie rysować nie umieją - nie przejmować się, chodzi o dobrą zabawę. Jeżeli macie jakiś ciekawy pomysł zawsze można ominąć brak talentu i zainwestować w inną drogę ().

Dajcie mi tylko w miarę słuszny odzew bym wiedział czy jest dla kogo to robić. Samemu przecież bawić się nie da ( ͠° °).

Dodam jeszcze tag #wykopoczta bo myślę że części może się spodobać ( ͡° ͜ʖ ͡°).
kMarek - #rozdajo #oszukujo #glupiewykopowezabawy #gownowpis #gravityfalls #wodogrzmo...

źródło: comment_OZbX81HbvpL3yykJLi2qy6wW7yOHyP9L.jpg

Pobierz
  • 14
@kMarek: chętnie tylko to zginie jak zeszyt, aparat i co tam jeszcze było... a jak się przyczepisz to będzie, że hurrr durrrr hora curka, praca, delegacja, jestem zagranico, ale mieszkam już gdzie indziej i pewnie przysłałeś na stary adres, a tam teraz mieszka trzech hindusów.