Wpis z mikrobloga

Heh, trafiłem na filmik który zrobiłem parę lat temu. I co najlepsze, sztab Adamowicza wtedy to uznał za wysoko płatną kampanię atakującą go przed wyborami. Zrobiłem to w 4 dni, budżet: dużo kawy, dwie paczki papierosów. I dużo niechęci do obecnie nam panującego.

Koniec końców zdjeli mi to z YT, bo Elektrycznym Gitarom przeszkadzało używanie ich muzyki przeciw kandydatowi PO. Filmików z ich muzyką atakujących ówczesna opozycję nie zdejmowali. Na szczęście przed tym jak artyści postanowili bawić sie w politykę (ach te kompetencje!), jakiś gdańszczanin wrzucił kopię na Vimeo i tam się uchowało.
#gdansk #trojmiasto
  • 19
@qwarqq Dałbym sto plusów gdybym mógł! Jeśli znajdziesz chwilę i masz czas, mógłbyś mi podesłać listę opuszczonych budynków z saksofonowego solo Budynia? Nie we wszystkich byłem a fotografuje takie miejsca :)
@Fafnucek: w troche złe słowa to ujęłam. chodziło mi o to, że ludzie którzy zbudowali popularność na jakimś talencie (np ładnym głosie, umiejętności grania na gitarze) w mojej opinii z czystej przyzwoitości nie powinni kapitalizować popularności w formie udzielania poparcia temu czy tamtemu publicznie. Dla mnie po stokroć ważniejsze jest poparcie czy to doktorów prawa, naukowców, ruchów społecznych itd. Artysta sprzedający swoją popularność jakiemuś politykowi jest jak fanpage z memami na