Wpis z mikrobloga

Mirki, Miraski - za zgodną @hsvduivbsh wołam #gangkulturalnejwarszawy

Jak padło jakiś czas temu w tym wpisie padła informacja, że odbędzie się kolejna edycja #wroclawskiewykopparty

Informacja ta lekko krzyżuje plany wyjazdu październikowego do Wrocławia i zwiedzania tego miasta.

Dlatego po rozmowie z nieoficjalnym Przodownikiem #gangkulturalnejwarszawy postanowione zostało, że wyjazd październikowy zostaje przeniesiony na listopad i pokrywać się on będzie z Wrocławskim Wykopparty.

Data wyjazdu: 23.11.2017r(czwartek)
Data powrotu: 26.11.2017r(niedziela)

Złożyłem wstępne zapytanie do Big City Hostel o nocleg dla 16 osób(liczba może być zmienna, zależne od ilości zainteresowanych) - na 3 doby(czwartek/piątek, piątek/sobota, sobota/niedziela). Może uda się jakąś zniżkę złapać.

Także wszelkie chętne osoby, które chciałyby się przyłączyć do kulturalnego(za dnia) zwiedzania Wrocławia i wspólnego nocowania - proszę zgłaszać się poprzez PW do mnie lub do @hsvduivbsh.

_______________________________________________________________________________________________
Podpinam też tak #slaskiewykoppiwo, bo może ktoś chciałby się zabrać w tym dniu(23.11) i od tego dnia zacząć kulturalną przygodę z #wroclawskiewykopparty.

Podoba się mi również propozycja @Wozyack aby zorganizować bifor bifora w czwartek. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zapisy na Wrocławskie Wykopparty - tutaj
_______________________________________________________________________________________________

Wołam do wpisu poprzednich zainteresowanych z wpisu:
@szymonl @Przedwczesny_pogrzeb @Niewiemcojaturobie @polik95 @Sztabowy @piter232 @gorzka @kajetan8 @NieNajgorzej @idzpanstont @dystopijny_brokul @idol89 @ScaRRyMaN
  • 30
Data wyjazdu: 23.11.2017r(czwartek)

Data powrotu: 26.11.2017r(niedziela)


Nooo i to mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż moja wątroba pewnie się ze mną nie zgodzi (,)