Wpis z mikrobloga

@Minieri pierwsza sytuacja to jeszcze ale to już jest śmieszne. ciekawe jakie są zalecenia trenera, będąc cavanim czułbym się bardzo sfrustrowany jakby na siłę mi wyrywali piłkę a ja bym jeszcze #!$%@?ł jedenastki. chyba że cavani pcha się pomimo zaleceń trenera co jeszcze smieszniejsze, ale kogo by nie wkurzył neymar kradnący całą uwagę dla siebie
  • Odpowiedz
@Minieri: Dyrektor sportowy w PSG to jednak jest #!$%@?. Zamiast wziąć się za tą grupkę południowoamerykańską to jeszcze dołożył im takiego #!$%@? jak Alves. To przecież nie może się nie udać!
  • Odpowiedz
@Kristof7: Co do Alvesa to się nie zgodzę. Poza boiskiem różne pierdoły wyczyniał ale na boisku i w czasie treningów to był pełen profesjonalizm.
A co do sytuacji z gifa. Patologia to jest przede wszystkim fakt, że takie rzeczy załatwia się na boisku. I to w dodatku nie był incydent tylko któryś już raz.
  • Odpowiedz
@i_found_a_whistle: We wczorajszym meczu Alves zabierał piłkę Cavaniemu dla Neymara by ten wykonywał rzut rożny. Ja tu profesjonalizmu nie widziałem. W sumie w Juve też nikt po nim nie płacze bo przez rok zdążył w szatni namieszać i nastąpić na odcisk Allegriemu.
  • Odpowiedz
@i_found_a_whistle: Dlatego też w pierwszym komentarzu wspomniałem o całej tej grupce południowoamerykańskiej a nie o jednej osobie. W Juve z tego co pamiętam to miał na pieńku i z trenerem i z drużyną, dokładnie nie pamiętam o co chodziło bo nie śledzę ligi włoskiej zbyt dokładnie. Ale sympatycy Juve wylewali tutaj swoje żale w kontekście tego piłkarza przy okazji jego odejścia. No i piłkarz rozwiązał kontrakt przedwcześnie (niby za darmo do
  • Odpowiedz
@i_found_a_whistle: Z tego co ja tam widziałem to za bardzo się nie wysilał w Juve. Miał dobry kontrakt a chciało mu się jedynie w lidze mistrzów w serie a już tak się nie prezentował. W Barcelonie chyba ostatnie lata też stroił fochy i co raz chciał odchodzić bo rzekomo nie doceniano jego wpływu na grę.
  • Odpowiedz