Wpis z mikrobloga

@enron: fajno, moi dziadkowie też wciąż razem mimo że oboje 75+ :) kiedyś było fajniej, też tak byłem wychowany, że sobie znajdę jedną na zawsze no ale urodziłem się trochę za późno i przyszło mi żyć w #!$%@? czasach :P
  • Odpowiedz
  • 87
@enron chyba dostrzegam Virtuti Militari. Szanuję.


@pawel_tarnobrzeg: to Polonia Restitvta. Swoje powalczył w AK, ale VM otrzymuje się za naprawdę wyjątkowe wyczyny... To co robił i przeżył i tak mi się nie mieści w głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 42
@enron: zapytaj dziadka co mysli o zolnierzach wykletych i dsj znac...


@nomadicgoogler: szanuje ich, gdyby nie to że kulka go wykluczyła z oddziału partyzanckiego to pewnie byłby jednym z nich.
  • Odpowiedz
kiedyś było fajniej, też tak byłem wychowany, że sobie znajdę jedną na zawsze no ale urodziłem się trochę za późno i przyszło mi żyć w #!$%@? czasach :P


@HAL10K: myślisz, że kiedyś nie było ludzi żyjących bez zasad?
Przecież to, jak będzie wyglądać Twój związek zalezy od Ciebie, a nie od jakichś "czasow".
  • Odpowiedz
@agaja: pewnie że byli ale chyba zdajesz sobie sprawę, ze są inne teraz trochę inne proporcje takich ludzi? i nie wiem w jakich związkach ty żyjesz/żyłaś ale one zależą od obu osób nie tylko ode mnie...
  • Odpowiedz
  • 10
@enron: a kochają się? Czy są bo są, z przyzwyczajenia, przekonań i dzieci


@Szrlh: no myślę że kochają - bez tego ciężko wytrwać tyle lat przy drugiej osobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tym wieku raczej nie ma już gruchania na ławeczce, ale po wielu rzeczach widać jak wiele dla siebie nawzajem znaczą...
  • Odpowiedz
  • 2
@enron: kamienna rocznica, niesamowite

Jeszcze dyszka i bedzie ta najzacniejsza - dębowa

@bizn: dość ponure nazwy tych poważniejszych rocznic, tylko diamentowa się wyłamuje :)
  • Odpowiedz