Wpis z mikrobloga

Nowy post #konkursywilka już się tworzy a w międzyczasie zerknijcie tutaj:
https://www.facebook.com/PoznanGameArena/photos/a.410252315677512.81026.193269767375769/1423114961057904/?type=3&theater
Konkurs właśnie wystartował, trwa tylko 4 godziny (!) a do zgarnięcia są naprawdę cenne nagrody od LG. Działajcie, bo konkurencja na pewno będzie skromna i trudno o lepszą okazję do złapania kosztownych fantów godnych PCMasterRace. Gl i do zobaczenia za kilka godzin ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 15
Wołam zainteresowanych (38) z listy Tag konkursywilka
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @wilku1984 @boradacz @ntr1987 @serplesniowy @10minutzagodzine @kamil_snk @Nedifie @Alasthor @crackhack @Kowal04 @Ducze90 @przepiorka @Brant @could_be_lucky @compas1010 @Biszkopcik @Ziom_Bel @LeMuras @Pawel4freak @Shyvana
I jeszcze może protip dla wszystkich zainteresowanych: to dopiero pierwszy z etapów, kolejne będą startować aż do końca miesiąca. Śledźcie więc ów fanpage na bieżąco ( ͡ ͜ʖ ͡)

@JohnD0e: wtedy poproszę o honorowe obywatelstwo na mirko i uroczyste wręczenie przez Michaiła Biaukova klucza do serwerowni xDD
@Anubis94: piszesz jakbyś nie czytał mojego zgłoszenia i poczytywał sobie jeszcze jakieś szanse ( ͡ ͜ʖ ͡)

A tak serio to powodzenia wszystkim, uberfajnie byłoby gdyby ktoś z mirko przytulił tego 29-calowca (ʘʘ)
@wilku1984: przeczytałem Twoje po wysłaniu mojego... Twoje ma potencjał, ale na targach technicznych. ( )

Nawiasem, strasznie podoba mi się ten punkt w regulaminie, który mówi o tym, że poprawność językowa będzie jednym ze sprawdzanych aspektów. :D
@Anubis94 robienie filmiku w 4h to jest tak #!$%@? sprawa że aż ręce opadają... Szkoda szczępić ryja, kolejny konkurs rostrzygnięty przez niedorozwojów. Dam mu jeszcze raz szansę, a jeśli sytuacja się powtórzy - spisuję go na straty, szkoda życia.