Wpis z mikrobloga

Mirki, Miraski!

Z racji, że @hsvduivbsh jakiś czas temu wrzucił propozycję dla #gangkulturalnejwarszawy z propozycją wycieczki do Łodzi.

Potem wymieniliśmy parę wiadomości i padły propozycje do wyjazdu w celach kulturalnych do innych miast Polski(konkretnie Wrocław oraz Poznań).

Pytanie jest takie:

Byłby ktoś chętny na wyjazd(na weekend) do Wrocławia w październiku(data do ustalenia) oraz do Poznania w listopadzie(11 listopada[sobota, więc można jechać wcześniej]) ?

Pytanie jest czysto teoretyczne, wszelkie ustalenia zależałyby od ilości chętnych, wtedy przemyślimy sprawy noclegów(mamy już wypróbowane i sprawdzone hostele w obu miastach) oraz miejsca, które warto zobaczyć lub zwiedzić.

Osobiście, jak rok temu, wybieram się do Poznania na 11 listopada, także gdyby coś to PW.

Wołam: @alyaoo jako najlepszy Poznański przewodnik
@Wozyack jako znawca Wrocławia - co warto zwiedzić? :)

Oraz sam @hsvduivbsh jako organizator oraz głównodowodzacy Gangu Kulturalnej Warszawy.

Dawno nie było już żadnego większego party oraz spotkania ogólnomirkowego z innych miast, także myślę, że fajnie byłoby się znów zobaczyć, Mordki. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#gangkulturalnejwarszawy #slaskiewykoppiwo #podrozojzwykopem
  • 96
Wołam zainteresowanych (124) z listy Śląskie Wykop Piwo
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @gorush @Zydomasoneria @kavillock @Stopa_Stefana @t12t12 @gaily @cheft @n3xo @MasterSoundBlaster @MiszczJoda @Meow20 @UowcaTroli @Peter_Mountain @kubskypyt @kruko0 @janek_kos @matarzyna @Minister_Braku_Kultury @File_not_found @bigdomin9
Wołam zainteresowanych (57) z listy gangkulturalnejwarszawy
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @hsvduivbsh @geomag42 @samoloty_z_papieru @wonsz_smieszek @wiecejnizjednozwierze @Usvart @pusheeny @czarna-tabletka @spo_ @nbdpol @Cartman91 @ktojestkto @phoropter @Skyworld @OhRene @Przedwczesny_pogrzeb @mueh @romantyczna @gobi12 @EloBaza