Wpis z mikrobloga

Mówię niebieskiemu, że chcę pled z Ikei, a ten się mnie pyta co to jest pled. Tłumaczę, że to coś między kocem, a narzutą, a ten się mnie pyta co to jest narzuta. No nie wierzę. Tłumaczę czym jest narzuta, a ten się mnie pyta jaka jest w sumie różnica między kocem, pledem, a narzutą. Opowiadam o przeznaczeniu koców, pledów i narzut, a ten nadal nie rozumie różnic, skoro ostatecznie wszystko służy do przykrywania. No nie wierzę. Dalej tłumaczę, jak chłop krowie na granicy, a ten do mnie dalej, że on różnic nie dostrzega i po co tyle nazw. Zdesperowana szukam w internecie definicji, żeby ancymon zrozumiał w końcu.


(°° #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 67
@puddin: @Kvazar: @DywanTv: @Radeg90: @Mr_RIP: @KredytZeroProcent: @sylvvy: @DarkOfca: w sumie to chyba idzie tak (dziewczyny się z tym zgodzą):
Koc - miły w dotyku, do okrywania ciała, rozmiary zazwyczaj nie przekraczają 160 cm x 200 cm, po użyciu składany w kostkę
Pled - tkanina o większej gramaturze, często lniana lub z domieszką wełny, służy do okrycia pościeli w złożonej formie, PIC REL TU AKURAT
H.....a - @puddin: @Kvazar: @DywanTv: @Radeg90: @Mr_RIP: @KredytZeroProcent: @sylvvy:...

źródło: comment_e5xeT3zL0H05RrpYDWaZIEOOCnbmRwTA.jpg

Pobierz