Wpis z mikrobloga

@GreenShot: rozumiem, że specjalnie wybrałeś tą dziewczynę ze zdjęcia żeby móc napisać, że szukasz dziewczyny, która waży mniej niż 55kg i móc to na wykopie opublikować? Gratuluje, a Twoja irytacja pokazuje tylko jaki pusty jesteś
  • Odpowiedz
@GreenShot: Jest różnica między tym, jak dziewczyna ma 180cm i szuka kogoś wyższego, a tym, jak dziewczyna ma 170cm i podobają jej się wyłącznie wysocy faceci. To ostatnie może być kojarzone z wyrachowaniem (ale takie już są związki), a to pierwsze jest moim zdaniem uczciwe.

A poza tym, to nie jest do negocjacji - więc powinno się mieć #!$%@?. Dlaczego irytujesz się czymś, co nie jest Twoją sprawą?
  • Odpowiedz
@GreenShot: ja je rozumiem, facet to ma być facet a nie kurdupel 160 cm w kapeluszu, w dodatku sam dużo wymagam od różowych więc dlaczego one nie miałyby wymagać
  • Odpowiedz
@GreenShot:

Mam 178 cm

no to ja bym na twoim miejscu już sobie odpuścił tindery, szukanie dziewczyny i takie sprawy, szkoda nerwów ziomek. to jest niemożliwe aby taki krasnal mógłby być atrakcyjny dla prawdziwej kobiety i zapewnił jej poczucie bezpieczeństwa, serio. poczytaj sobie o seksrobotach, one są bardziej wyrozumiałe.
  • Odpowiedz
  • 104
@magucio nie wkleję Ci tego co mi odpisała bo usunęła parę. Ale zaczęła mnie wyzywać od krasnali, debili, chamów a na koniec że mam małego penisa. Tylko dla tego że moje wymagania to mniej niż 55 kg. Więc #!$%@? tak, to nadaje się na wykop.
  • Odpowiedz